Czyszczenie gniazd Apple iPhone 11

Czyszczenie gniazd w iPhonie 11 zawsze polecamy w sytuacji, gdy złącza smartfonu przestają prawidłowo działać. Ich nadmierne zabrudzenie i zakurzenie może doprowadzić do wielu problemów, w tym z ładowaniem telefonu oraz podłączaniem różnych zewnętrznych akcesoriów i urządzeń. Czyszczenia nie warto przeprowadzać samodzielnie za pomocą zwykłych środków czyszczących, wody czy ostrych przedmiotów, ponieważ grozi to poważnym i często trwałym uszkodzeniem gniazd.

Wybierz sposób naprawy
Czyszczenie gniazd iPhone 11

Koszt usługi Czyszczenie gniazd iPhone 11

Czyszczenie gniazd iPhone 11
80 zł
-

Jak wygląda specjalistyczne czyszczenie gniazd w iPhonie 11?

Czyszczenie gniazd w iPhonie 11 oferowane przez nasz serwis to specjalistyczna usługa, która daje pewność bezpiecznego usunięcia nawet dużych ilości zabrudzeń. Poszczególne złącza i porty muszą być utrzymane w odpowiednim stanie, co ma znaczenie nie tylko ze względów estetycznych i higienicznych, ale i funkcjonalnych. Najwięcej potencjalnych problemów dotyczy gniazda Lightning, które jest najintensywniej eksploatowane i najszybciej ulega zabrudzeniom. Jego zanieczyszczenie może uniemożliwić podłączenie ładowarki bądź też sprawiać trudności z nieprzerwanym ładowaniem telefonu. Usługa czyszczenia może być wykonywana w celu usunięcia takich usterek lub profilaktycznie, aby odnowić iPhone’a 11 przed jego odsprzedażą.

Zanieczyszczenia złączy i portów smartfonu

Firma Apple zaleca, aby gniazda smartfonów iPhone czyszczone były wyłącznie suchą i niepozostawiającą żadnych włókien szmatką. Do pielęgnacji złączy nie powinno się używać żadnych środków i płynów czyszczących. Podstawowe zabiegi można wykonać samodzielnie, jednak poważniejsze zabrudzenia zwykle wymagają specjalistycznej obsługi. Dotyczy to przede wszystkim zanieczyszczeń spowodowanych kontaktem z różnymi substancjami, takimi jak piasek, błoto, kosmetyki, detergenty, mydło, tusz lub produkty o odczynie kwaśnym. W wyniku regularnego użytkowania telefonu złącze Lightning może zmienić swój kolor. Wynika to z bezpośredniego oddziaływania kurzu, a także kontaktu z wilgocią. Jeżeli gniazdo nagrzewa się w czasie pracy lub uniemożliwia naładowanie smartfonu, warto skorzystać z naszej oferty.

Czyszczenie gniazd w iPhonie 11 w serwisie RE-OCA

W serwisie RE-OCA kompleksowo podchodzimy do usługi czyszczenia gniazd w iPhonie 11. Na początek przeprowadzamy specjalistyczną diagnostykę, w ramach której określamy problemy związane z nieprawidłowym działaniem portów telefonu oraz ustalamy ich potencjalne przyczyny. Jeżeli powodem niewłaściwej pracy złącza jest wyłącznie jego zabrudzenie, możemy uniknąć wymiany lub naprawy wymagającej bardziej skomplikowanej obsługi. Czyszczenie gniazd przeprowadzamy pod mikroskopem, mając pewność całkowitego wyczyszczenia zabrudzonych gniazd. Do czyszczenia wykorzystujemy odpowiednie techniki i narzędzia, dzięki czemu wszystkie elementy złącza pozostają nienaruszone. Zapraszamy do sprawdzenia naszych usług i nawiązania kontaktu.

Wybierz sposób naprawy

W serwisie Re-Oca oferujemy Państwu 3 wygodne warianty naprawy sprzętu.

Rezerwuj termin

Rezerwacja terminu

Zarezerwuj konkretny termin wizyty w naszym salonie. Część napraw może zostać wykonana już w ciągu godziny!

Rezerwuj termin
Rezerwuj termin

Wizyta w salonie

Przyjedź do nas i zostaw swój sprzęt do naprawy. Jeśli będzie to możliwe, naprawę wykonamy na miejscu od ręki.

Sprawdź nasz adres
Rezerwuj termin

Bezpłatna wysyłka kurierem

Zamów bezpłatnego kuriera, który odbierze od Ciebie sprzęt do naprawy. Po naprawie wyślemy go do Ciebie ubezpieczoną przesyłką.

Zamów kuriera za darmo

Jesteś właścicielem serwisu? Sprawdź naszą ofertę dla firm!