Naprawa aparatu przedniego – z zachowaniem Face ID Apple iPhone 11

Wymiana aparatu przedniego w iPhonie 11 często okazuje się niezbędna, jeżeli występują problemy z prawidłowym działaniem tego elementu urządzenia. Do jego uszkodzeń zwykle dochodzi w wyniku urazów mechanicznych, utraty szczelności i kontaktu z wodą czy też osiadania zabrudzeń na soczewce matrycy. Aparat przedni jest bardzo często użytkowanym elementem telefonu, dlatego jego sprawność ma kluczowe znaczenie. Usługę wymiany możesz wykonać w naszym serwisie.

Wybierz sposób naprawy
Wymiana aparatu przedniego w iPhone 11

Koszt usługi Naprawa aparatu przedniego - z zachowaniem Face ID iPhone 11

Naprawa aparatu przedniego - z zachowaniem Face ID iPhone 11
550 zł
-

Kiedy wymiana aparatu przedniego w iPhonie 11 jest konieczna?

Wymiana aparatu przedniego w iPhonie 11 może być niezbędna, jeżeli występują problemy z ustawieniem ostrości, zbliżeniem obrazu bądź widoczne są plamki lub efekt zamglenia na zdjęciach. W niektórych przypadkach rozwiązaniem może być czyszczenie soczewki i matrycy. Jeżeli jednak przedni aparat uległ całkowitemu uszkodzeniu, jego wymiana będzie konieczna. W iPhonie 11 element ten znajduje się pod taflą szkła pokrywającą front urządzenia, przez co zbicie szybki często wiąże się z uszkodzeniami kamery. Przedni aparat wykorzystywany jest przede wszystkim do robienia selfie oraz prowadzenia rozmów wideo, dlatego jego nieprawidłowa praca może znacząco obniżyć funkcjonalność telefonu, a co za tym idzie – jego wartość.

Przedni aparat w iPhonie 11 znajduje się w urządzeniu obok czujnika zbliżeniowego odpowiedzialnego za wygaszanie ekranu, sensora dopasowującego podświetlenie do otoczenia oraz mikrofonu rejestrującego dźwięk podczas rozmów w trybie głośnomówiącym, nagrywania filmów czy korzystania z różnych aplikacji.

Moduł aparatu jest połączony z dot projektorem i podczerwienią. Oznacza to, że wraz z uszkodzeniem kamery, uszkodzeniu może ulec Face ID. W takiej sytuacji również możesz skorzystać z usług naszego serwisu.

Wymiana aparatu przedniego w iPhonie 11 w naszym serwisie RE-OCA

Mamy duże doświadczenie w wymianie aparatu przedniego w iPhonach 11, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę. Prace rozpoczynamy od diagnostyki, a zależnie od przyczyn uszkodzenia przedniego aparatu dobieramy odpowiednie metody serwisowe. Jeżeli wymiany wymaga jedynie uszkodzona szybka, możemy ograniczyć poziom skomplikowania i czas podejmowanych działań oraz zredukować koszty usługi. Jeżeli objawy w postaci zaburzonej stabilizacji obrazu, obniżonej jakości zdjęć, trudności z utrzymaniem ostrości czy plamkami na obrazie są spowodowane awarią kamery, przeprowadzamy odpowiedni demontaż i zakładamy nowy aparat. W naszym serwisie dysponujemy profesjonalnymi narzędziami, a same prace wykonujemy w sterylnym pomieszczeniu (tzw. clean room). Wymianę możemy przeprowadzić szybko i na miejscu, zapewniając przy tym konkurencyjne ceny. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług serwisowych, a także zapraszamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań.

Wybierz sposób naprawy

W serwisie Re-Oca oferujemy Państwu 3 wygodne warianty naprawy sprzętu.

Rezerwuj termin

Rezerwacja terminu

Zarezerwuj konkretny termin wizyty w naszym salonie. Część napraw może zostać wykonana już w ciągu godziny!

Rezerwuj termin
Rezerwuj termin

Wizyta w salonie

Przyjedź do nas i zostaw swój sprzęt do naprawy. Jeśli będzie to możliwe, naprawę wykonamy na miejscu od ręki.

Sprawdź nasz adres
Rezerwuj termin

Bezpłatna wysyłka kurierem

Zamów bezpłatnego kuriera, który odbierze od Ciebie sprzęt do naprawy. Po naprawie wyślemy go do Ciebie ubezpieczoną przesyłką.

Zamów kuriera za darmo

Jesteś właścicielem serwisu? Sprawdź naszą ofertę dla firm!