Wymiana baterii Apple iPhone 11

Wymiana baterii w iPhonie 11 jest niezbędna, kiedy jej wydajność wyraźnie spada. Żywotność ogniw w tym modelu jest stosunkowo długa, jednak wraz z postępującym użytkowaniem spada ilość magazynowanej przez nie energii. W rezultacie czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu staje się krótszy. Wielu użytkowników musi ładować iPhone’a 11 nawet kilka razy dziennie, co jest dosyć uciążliwe. Rozwiązaniem problemu będzie wymiana baterii w naszym serwisie.

Wybierz sposób naprawy
Wymiana baterii w iPhone 11

Koszt usługi Wymiana baterii iPhone 11

Wymiana baterii iPhone 11
300 zł
-

W jaki sposób odbywa się wymiana baterii w iPhonie 11 i dlaczego musi być przeprowadzona przez specjalistów?

W naszym serwisie RE-OCA bardzo często przeprowadzamy wymianę baterii w iPhonie 11. Usługa ta polega na zamontowaniu nowego, oryginalnego akumulatora ze szczytową wydajnością. Wymiana jest zalecana przez Apple wówczas, gdy kondycja ogniw spadnie do kilkudziesięciu procent pojemności pierwotnej. Aktualny stan baterii możesz sprawdzić w ustawieniach telefonu, oceniając w ten sposób jego osiągi pod względem wydajności oraz czasu pracy na jednym ładowaniu.

Wskazania do wymiany

Bateria w iPhonie 11 ulega z upływem czasu degradacji, nawet jeżeli jest oryginalna. Utrata wydajności przez akumulator charakteryzuje się bardzo specyficznymi objawami. Smartfon może ulegać szybkiemu rozładowaniu, a także mocnemu nagrzewaniu się podczas użytkowania lub ładowania. U wielu użytkowników występuje zjawisko wyłączania się telefonu na mrozie, a także wskazywania błędnego poziomu naładowania baterii. Bezpośrednią przyczyną problemów z akumulatorem iPhone’a 11 jest przede wszystkim wyeksploatowanie pod wpływem czasu. Z każdym kolejnym cyklem ładowania pojemność słabej już baterii coraz bardziej spada.

Przyczyny zużycia się baterii

Poza upływem czasu do degradacji ogniwa przyczynia się również spowodowana redukcją zasobów energetycznych wydajność poszczególnych podzespołów smartfona. Urządzenie może też ulec uszkodzeniu pod wpływem długiej ekspozycji w wysokiej lub bardzo niskiej temperaturze, wywołującej reakcje chemiczne trwale uszkadzające akumulator. Do przyspieszonego zużycia się ogniw może dojść również w przypadku korzystania z nieodpowiednich akcesoriów, np. ładowania nieoryginalną ładowarką do iPhone’a 11.

Zakres prac w ramach wymiany baterii w iPhonie 11 w naszym serwisie

Wymiana baterii w iPhonie 11 różni się od wymiany baterii w starszych modelach smartfonów Apple. W iPhonie 11 nie występuje możliwość bezpośredniego zaprogramowania baterii. Aby usunąć komunikat o nieznanej części i przywrócić rozpoznawalność dla zarządzania energią, musimy zastosować w smartfonie programowalną przystawkę jtag. Za jej pomocą można zredukować cykle naładowania i rozładowania ogniwa baterii, nie wpływając przy tym na rozkład ciepła wewnątrz urządzenia czy zwiększone zużycie poboru prądu. Takie rozwiązanie dodatkowo przedłuża życie baterii oraz utrzymuje wartość iPhone’a, a nawet może ją podnieść w przypadku dalszej odsprzedaży. Prace realizujemy w dużej przestrzeni produkcyjnej, wykorzystując do tego profesjonalne narzędzia. Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu, gdzie zapewniamy szybką wymianę na miejscu oraz atrakcyjny cennik.

Wybierz sposób naprawy

W serwisie Re-Oca oferujemy Państwu 3 wygodne warianty naprawy sprzętu.

Rezerwuj termin

Rezerwacja terminu

Zarezerwuj konkretny termin wizyty w naszym salonie. Część napraw może zostać wykonana już w ciągu godziny!

Rezerwuj termin
Rezerwuj termin

Wizyta w salonie

Przyjedź do nas i zostaw swój sprzęt do naprawy. Jeśli będzie to możliwe, naprawę wykonamy na miejscu od ręki.

Sprawdź nasz adres
Rezerwuj termin

Bezpłatna wysyłka kurierem

Zamów bezpłatnego kuriera, który odbierze od Ciebie sprzęt do naprawy. Po naprawie wyślemy go do Ciebie ubezpieczoną przesyłką.

Zamów kuriera za darmo

Jesteś właścicielem serwisu? Sprawdź naszą ofertę dla firm!