Wymiana przycisku power Apple iPhone 11

Wymiana przycisku Power w iPhonie 11 może się okazać konieczna, jeżeli występują problemy z prawidłowym działaniem tego elementu. Dotyczy to chociażby utraty reakcji czy też braku charakterystycznego odbicia po naciśnięciu, a także samoistnego wywoływania różnych funkcji urządzenia. Aby przywrócić sprawność przycisku Power w tym modelu, zwykle trzeba przeprowadzić jego wymianę na nowy element. Taką właśnie usługę możesz zamówić w naszym specjalistycznym serwisie.

Wybierz sposób naprawy
Wymiana przycisku Power iPhone 11

Koszt usługi Wymiana przycisku power iPhone 11

Wymiana przycisku power iPhone 11
300 zł
-

Na czym polega wymiana przycisku Power w iPhonie 11?

Wymiana przycisku Power w iPhonie 11 polega na zdemontowaniu obudowy urządzenia oraz wyjęciu płyty głównej, a następnie zamontowaniu nowej taśmy sygnałowej z niezbędnymi przyciskami. Ze względu na wykorzystanie oryginalnych komponentów po przeprowadzeniu tej usługi smartfon w pełni odzyskuje swoją sprawność. Przycisk Power został odpowiednio przystosowany do częstego użytkowania, jednak jest on na tyle intensywnie eksploatowany, że może przestać prawidłowo działać.

Wskazania do wymiany elementu

Uszkodzenie lub zużycie przycisku Power w smartfonie może początkowo objawiać się zaburzoną reakcją na przyciśnięcie. W niektórych przypadkach element ten może wymagać dotknięcia w konkretnym miejscu, jeżeli jego część straciła połączenie z resztą modułu. Tego rodzaju problemy z czasem się pogłębiają. W pewnym momencie przycisk może całkowicie odmówić posłuszeństwa, co uniemożliwi normalne korzystanie z telefonu. Urządzenie może np. resetować się co 180 sekund, a na ekranie wyświetlać się mogą różne błędy. W wielu przypadkach rozwiązaniem może się okazać usunięcie zanieczyszczeń zgromadzonych wokół elementu. Jeżeli jednak przycisk Power uległ faktycznemu uszkodzeniu lub wyeksploatowaniu, warto zwrócić się o pomoc do naszego serwisu. Na początek wykonamy kompleksowy przegląd iPhone’a, który pozwoli na zdiagnozowanie wszelkich usterek oraz ich przyczyn.

Wymiana przycisku Power w iPhonie 11 w naszym serwisie

Wymiana przycisku Power w iPhonie 11 jest z reguły lepszym rozwiązaniem od jego naprawy, która nie zawsze będzie możliwa i opłacalna. Przycisk Power w iPhonie 11 odpowiada nie tylko za włączanie, wyłączanie czy wygaszanie telefonu, ale też spełnia szereg innych funkcji. Możesz go wykorzystać do robienia zrzutów ekranu czy wywoływania Apple Pay. W naszym serwisie usługę wymiany realizujemy szybko i na miejscu, wykorzystując do tego niezbędne narzędzia oraz sprawdzone techniki. Prace przeprowadzamy w odpowiednio bezpiecznych i sterylnych warunkach dzięki dostępowi do czystego pomieszczenia typu clean room oraz rozległej hali produkcyjnej. Podczas wymiany nie korzystamy z pośredników i oferujemy przystępne ceny. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a także zachęcamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań.

Proszę o dodanie: urządzenie może się resetować co 180 sekund kiedy przycisk power jest uszkodzony, ponadto mogą pojawiać się różne errory.

Wybierz sposób naprawy

W serwisie Re-Oca oferujemy Państwu 3 wygodne warianty naprawy sprzętu.

Rezerwuj termin

Rezerwacja terminu

Zarezerwuj konkretny termin wizyty w naszym salonie. Część napraw może zostać wykonana już w ciągu godziny!

Rezerwuj termin
Rezerwuj termin

Wizyta w salonie

Przyjedź do nas i zostaw swój sprzęt do naprawy. Jeśli będzie to możliwe, naprawę wykonamy na miejscu od ręki.

Sprawdź nasz adres
Rezerwuj termin

Bezpłatna wysyłka kurierem

Zamów bezpłatnego kuriera, który odbierze od Ciebie sprzęt do naprawy. Po naprawie wyślemy go do Ciebie ubezpieczoną przesyłką.

Zamów kuriera za darmo

Jesteś właścicielem serwisu? Sprawdź naszą ofertę dla firm!