Wymiana zbitej szybki wyświetlacza Samsung Galaxy S10

Wymiana szybki w Samsung S10 to jedna z najczęściej przeprowadzanych przez nas usług w przypadku tego modelu smartfona. W RE-OCA bardzo profesjonalnie podchodzimy do tej czynności, która pozwala na wyeliminowanie problemu z nieestetycznym wyglądem ekranu telefonu. Niemałą zaletą pozostaje fakt, że jako jeden z niewielu punktów realizujemy naprawę na miejscu. Posiadamy odpowiednio wyposażoną halę produkcyjną, a także dedykowane tej usłudze specjalne pomieszczenie czyste – clean room.

Wybierz sposób naprawy
Wymiana szybki w Samsung S10

Koszt usługi Wymiana zbitej szybki wyświetlacza Galaxy S S10

Wymiana zbitej szybki wyświetlacza Galaxy S S10
650 zł
-

Kiedy jest możliwa i jak wygląda wymiana szybki w Samsung S10?

Wymiana szybki w Samsung S10 jest możliwa wyłącznie w sytuacji, gdy uszkodzeniu ulegnie tylko jej wierzchnia warstwa. Smartfon musi posiadać w pełni sprawny wyświetlacz, a także reagować na dotyk. Wymiana zbitej szybki to dość skomplikowana i wymagająca usługa, jednak nie wymusza ingerencji w matrycę urządzenia i tym samym ogranicza koszty serwisowania, a więc jest to przede wszystkim duża oszczędność. Wymiana wyświetlacza to, w przypadku serii Galaxy S, koszt około 50-70% wartości telefonu. Oferujemy najbardziej konkurencyjną usługę względem wymiany wyświetlacza, a więc właśnie wymianę zbitej szybki. Co ważne – bardzo trudno zregenerować wyświetlacze Samsunga z serii Galaxy S, ponieważ matryca Amoled jest elastyczna. Z tego względu mogą pojawiać się na niej fale, ale nie w przypadku naprawy w naszym serwisie. Jeżeli jednak zachodzi taka konieczność, w RE-OCA możemy oczywiście podjąć się wymiany całego modułu wyświetlacza. W naszym punkcie zajmujemy się głównie telefonami Samsung i Apple, jednak serwisujemy też inne urządzenia tych marek.

Zakres prac

Do zbicia szybki w Samsungu S10 dochodzi z wielu różnych powodów, jednak najczęściej przyczyną jest po prostu upadek telefonu i związane z tym uszkodzenie mechaniczne. Pierwszym etapem usługi jest dokładna diagnostyka urządzenia. W ten sposób możemy sprawdzić, czy prace rzeczywiście da się ograniczyć jedynie do wymiany samej szybki. Jeżeli wyświetlacz pozostaje nienaruszony, nie musimy go wymieniać. Warto jednak pamiętać, że pod warstwą wierzchnią szybki znajduje się wiele komponentów narażonych na zniszczenia. Uszkodzenia te mogą prowadzić do licznych problemów z poprawną pracą Samsunga S10, co objawi się przebarwieniami, rozlaniem matrycy, niewłaściwym działaniem dotyku czy migotaniem ekranu. Aby ograniczyć wymianę tylko do zbitej szybki, smartfon musi zachować w pełni sprawny wyświetlacz.

Profesjonalna wymiana szybki w Samsung S10

Prace związane z wymianą zbitej szybki w Samsung S10 wykonujemy w clean roomie. Pomieszczenie czyste zapewnia odpowiednio sterylne warunki oraz znajduje się pod stałą kontrolą dostępu i zanieczyszczeń, co ma szczególne znaczenie dla jakości wykonanego procesu regeneracji wyświetlacza. Proces wymiany zbitej szybki przeprowadzamy z dużą ostrożnością, aby nie uszkodzić żadnej warstwy wyświetlacza. Smartfon jest oczyszczany z resztek kleju i innych zabrudzeń, dzięki czemu na koniec prezentuje się bardzo estetycznie i działa w pełni prawidłowo. Telefon nie zawiera też żadnych widocznych pyłków. Kwestia ta pozostaje nie bez znaczenia przy ewentualnej odsprzedaży, ze względu na utrzymanie wartości rynkowej. Z usługi warto skorzystać również dlatego, że obsługa telefonu ze zbitą szybką może podnieść ryzyko uszkodzeń całego wyświetlacza w przyszłości i może wymagać następnie znacznie bardziej złożonej naprawy. Problemem nie jest zatem tylko estetyczny wygląd urządzenia. Laminacja nowej szybki w RE-OCA odbywa się na miejscu, szybko i sprawnie. Zachęcamy do kontaktu i sprawdzenia naszych usług.

Wybierz sposób naprawy

W serwisie Re-Oca oferujemy Państwu 3 wygodne warianty naprawy sprzętu.

Rezerwuj termin

Rezerwacja terminu

Zarezerwuj konkretny termin wizyty w naszym salonie. Część napraw może zostać wykonana już w ciągu godziny!

Rezerwuj termin
Rezerwuj termin

Wizyta w salonie

Przyjedź do nas i zostaw swój sprzęt do naprawy. Jeśli będzie to możliwe, naprawę wykonamy na miejscu od ręki.

Sprawdź nasz adres
Rezerwuj termin

Bezpłatna wysyłka kurierem

Zamów bezpłatnego kuriera, który odbierze od Ciebie sprzęt do naprawy. Po naprawie wyślemy go do Ciebie ubezpieczoną przesyłką.

Zamów kuriera za darmo

Jesteś właścicielem serwisu? Sprawdź naszą ofertę dla firm!