Serwis telefonów RE-OCA

Jesteśmy doświadczonym serwisem sprzętu marek Apple i Samsung. Od ponad 7 lat dokonujemy wszystkich napraw serwisowych na urządzeniach tych marek. Jako jeden z nielicznych serwisów w Polsce posiadamy w pełni wyposażoną halę napraw, dzięki czemu portfolio realizowanych przez nas usług jest bardzo szerokie.

Wśród realizowanych przez nas usług możemy wymienić zarówno wymiany podzespołów (wymiana wyświetlacza, baterii, głośników itp.), jak również regenerację uszkodzonych wyświetlaczy (wymiana zbitej szybki wyświetlacza), a ponadto naprawę płyt głównych oraz odzysk danych z niesprawnych urządzeń.

Naprawa elektroniki to nasza pasja. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

Dlaczego my?

W RE-OCA realizujemy najbardziej konkurencyjne cenowo usługi dla Klienta: regenerację uszkodzonych wyświetlaczy, naprawę płyt głównych oraz odzysk danych.

Ceny telefonów nieustannie rosną, a ich naprawa to bardzo konkurencyjna cenowo możliwość, z której warto korzystać.

Proces regeneracji, a więc wymiany zbitej szybki, odbywa się w przeznaczonym do tego pomieszczeniu czystym tzw. clean room, z kontrolą dostępów i zanieczyszczeń. Dzięki temu zapewniamy najwyższy poziom jakości realizowanego procesu – zregenerowane wyświetlacze nie posiadają pyłków, ramka nie odkleja się od wyświetlacza, a całość wygląda jak fabrycznie nowy moduł.

Posiadamy dwa w pełni wyposażone stanowiska lutownicze, z mikroskopami i najnowocześniejszym sprzętem do napraw płyt głównych. Wykonujemy wszystkie możliwe naprawy na płycie głównej: naprawy Face ID, Audio, pamięci Flash, pamięci NAND, pamięci RAM, WiFi, CPU, Baseband i wiele innych. Ponadto, wykonujemy odzysk danych z niesprawnych urządzeń marek Apple i Samsung.

Do naszego serwisu często przychodzą Klienci, którzy w innym serwisie usłyszeli „Nie da się tego naprawić. Takich rzeczy się nie naprawia.”. Zachęcamy do kontaktu z nami! Jesteśmy pasjonatami naprawy elektroniki i doświadczonymi technikami i z chęcią pomożemy przywrócić Ci Twoje urządzenie do pełnej sprawności.

Ekspresowa naprawa

Aż 98% napraw zrealizowanych o czasie!

Oryginalne części

Korzystamy z najwyższej jakości części

Gwarancja usług

Na usługi udzielamy od 6 do 12 miesięcy gwarancji!

Zadowoleni klienci

Nasze usługi ocenione są na 4,8 / 5 w Google

Gotowy na serwis? Wybierz sposób naprawy

Rezerwuj termin

Rezerwacja terminu

Zarezerwuj konkretny termin wizyty w naszym salonie. Część napraw może zostać wykonana już w ciągu godziny!

Rezerwuj termin
Rezerwuj termin

Wizyta w salonie

Przyjedź do nas i zostaw swój sprzęt do naprawy. Jeśli będzie to możliwe, naprawę wykonamy na miejscu od ręki.

Sprawdź nasz adres
Rezerwuj termin

Bezpłatna wysyłka kurierem

Zamów bezpłatnego kuriera, który odbierze od Ciebie sprzęt do naprawy. Po naprawie wyślemy go do Ciebie ubezpieczoną przesyłką.

Zamów kuriera za darmo