Serwis Samsung Galaxy M

Serwis Samsung Galaxy M to jedna z podstawowych usług realizowanych przez naszą firmę RE-OCA. Zajmujemy się usuwaniem rozmaitych usterek i uszkodzeń w smartfonach należących do tej serii. Naprawy i wymiany możemy jako nieliczni wykonać na miejscu od ręki, ponieważ posiadamy na wyposażeniu nowoczesny sprzęt. Prace realizujemy zarówno na hali z odpowiednimi stanowiskami, jak i w dedykowanym pomieszczeniu czystym – clean room. Takie warunki serwisowania zapewniają nam pełną kontrolę i bezpieczeństwo.

Czym wyróżnia się nasz serwis Samsung Galaxy M?

Serwis Samsung Galaxy M świadczony przez naszych doświadczonych fachowców koncentruje się na wielu usługach, których przeprowadzenia może wymagać ten popularny model smartfona. W RE-OCA podejmiemy się zarówno napraw elementów płyty głównej, jak i odzysku utraconych danych. Specjalizujemy się też w wymianach rozmaitych komponentów, podzespołów i części najważniejszych układów telefonu. Z naszych usług mogą skorzystać nie tylko klienci indywidualni, ale też biznesowi. Zapraszamy do współpracy inne punkty serwisowe, firmy udostępniające urządzenia mobilne zatrudnionym pracownikom czy firmy ubezpieczeniowe. Zajmujemy się nie tylko serią Galaxy M, ale też innym modelami Samsunga czy wieloma urządzeniami marki Apple.

Jakie usługi świadczymy w naszym serwisie Samsung Galaxy M?

Do najczęstszych usług wykonywanych przez nasz serwis Samsung Galaxy M należy wymiana zbitej szybki, którą oferujemy w bardzo konkurencyjnej cenie. Sam wyświetlacz stanowi znaczny procent wartości całego telefonu. Wymiana zbitej szybki to usługa złożona i wymagająca dużych umiejętności, ale jej realizacja nie wymaga zmiany fabrycznej matrycy smartfona i w ten sposób minimalizuje koszt naprawy. Jeżeli zachodzi taka potrzeba i na przykład nie działa dotyk, w RE-OCA możemy też podjąć się wymiany wyświetlacza. Profesjonalnie wykonujemy diagnostykę przy usterkach o nieustalonej przyczynie. Problemy z wczytywaniem danych i obsługą aplikacji możemy rozwiązać poprzez naprawy oprogramowania. Jeżeli urządzenie nie chce się uruchomić, jesteśmy w stanie wykonać serwisowanie płyty głównej i jej elementów. Wymieniamy też baterie czy gniazda ładowania, co ma znaczenie przy trudnościach z ładowaniem czy zbyt szybkim rozładowywaniem się telefonu. Oferujemy ponadto wymiany tylnej klapki czy wymiany mikrofonu, a nawet kompleksowe naprawy po zalaniu.

Czy warto skorzystać z naszej oferty?

Naprawy i wymiany w naszym serwisie RE-OCA przeprowadzamy w ekspresowym tempie, na co pozwala nam odpowiednie doświadczenie oraz rozbudowane wyposażenie. Podczas prac korzystamy z oryginalnych części najwyższej jakości, a na same usługi udzielamy od 6 do nawet 12 miesięcy gwarancji. Jako nasz klient masz pewność satysfakcjonującego wykonania każdej usługi. Naprawę Samsunga Galaxy M możesz nam zlecić poprzez wcześniejszą rezerwację terminu wizyty, bądź też bezpośrednio w salonie. Pozostawiony nam sprzęt jesteśmy w stanie przywrócić do prawidłowego stanu nawet od ręki i w ciągu zaledwie godziny – jeśli rodzaj usterki na to pozwala. Oferujemy też możliwość zamówienia bezpłatnego kuriera, który dostarczy nam urządzenie bezpośrednio od klienta. Po naprawie sprzęt odsyłany jest z powrotem za pomocą ubezpieczonej przesyłki. Zapraszamy do kontaktu z RE-OCA.

Opinie

Opinie zadowolonych klientów