Serwis Samsung Galaxy S

Serwis Samsung Galaxy S to najlepszy sposób na naprawę tego popularnego modelu smartfona. W naszej firmie RE-OCA oferujemy zróżnicowane usługi, które pozwalają na skuteczne wyeliminowanie problemów związanych z nieprawidłową pracą telefonu. Jako jedni z nielicznych wykonujemy wszystkie naprawy na miejscu, ponieważ dysponujemy odpowiednim sprzętem. Na wyposażeniu posiadamy zarówno halę serwisową, jak i pomieszczenie czyste – clean room – z kontrolą dostępu.

Co oferuje nasz serwis Samsung Galaxy S?

Serwis Samsung Galaxy S zapewniany przez naszą firmę może dotyczyć wielu różnych usług. Oferujemy nie tylko naprawy płyty głównej tego telefonu, ale też zajmujemy się odzyskiem danych z uszkodzonego urządzenia. Wykonujemy kompleksowe prace na wielu podzespołach i komponentach. Nasza oferta jest kierowana do klientów indywidualnych oraz biznesowych, takich jak serwisy, firmy ubezpieczeniowe czy firmy wyposażające pracowników w urządzenia mobilne. W RE-OCA serwisujemy również inne modele z serii Samsung Galaxy, a także zajmujemy się urządzeniami różnych serii i generacji od marki Apple.

Jakie usługi realizujemy?

Jedną z najbardziej konkurencyjnych cenowo usług oferowanych w RE-OCA jest wymiana zbitej szybki. W Samsungu Galaxy S ponad połowę wartości urządzenia stanowi wyświetlacz. Wymiana zbitej szybki jest skomplikowaną naprawą, jednak pozwala na zachowanie oryginalnej matrycy telefonu i w ten sposób zminimalizowanie kosztów usługi. Jeżeli jest to jednak konieczne, możemy wymienić też cały moduł wyświetlacza. W naszym serwisie przeprowadzamy diagnostykę urządzenia pod kątem wykrycia przyczyn usterki. Zajmujemy się naprawami oprogramowania, gdy występują błędy przy wczytywaniu danych lub problemy z dostępnością aplikacji. Oferujemy też serwisowanie płyty głównej, jeżeli awaria uniemożliwia włączenie urządzenia. Wykonujemy również naprawy po zalaniu czy zawilgoceniu smartfona. Jeżeli urządzenie szybko się rozładowuje, możemy wymienić baterię lub gniazdo ładowania przy problemach z dostarczaniem energii. W przypadku zniekształcenia dźwięku wymieniamy mikrofon, a przy zniszczeniach i pęknięciach klapkę tylną.

Dlaczego warto wybrać nasz serwis Samsunga Galaxy S?

W serwisie RE-OCA ekspresowo podejmujemy się napraw Samsunga Galaxy S. Podczas prac korzystamy z oryginalnych komponentów, a na wykonane usługi udzielamy gwarancji od 6 do 12 miesięcy. Wysoki poziom zadowolenia naszych klientów potwierdza dobra ocena. Aby skorzystać z naszych usług, możesz zarezerwować konkretny termin. Jesteśmy w stanie wykonać część napraw nawet w ciągu jednej godziny. Nasz salon możesz odwiedzić też w dowolnym momencie i pozostawić swój sprzęt, a zależnie od możliwości usługa może zostać zrealizowana od ręki. Oferujemy też wysyłkę bezpłatnym kurierem, który odbierze urządzenie od klienta. Po naprawie otrzymasz je z powrotem ubezpieczoną przesyłką. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi oferowanymi przez nas usługami, a także zachęcamy do kontaktu, by umówić termin wizyty w naszym serwisie.

Opinie

Opinie zadowolonych klientów