Serwis Apple iMac

Serwis Apple iMac pozwala na profesjonalne pozbycie się różnych usterek, które mogą występować w tych popularnych komputerach stacjonarnych typu all-in-one. Kompleksowe usługi w tym zakresie oferujemy w RE-OCA. Jesteśmy jedną z nielicznych firm, które serwisują produkty Apple na miejscu i praktycznie od ręki. Na wyposażeniu posiadamy niezbędny sprzęt, a także wyróżniamy się dużym doświadczeniem i odpowiednimi kompetencjami.

Jak wygląda serwis Apple iMac w RE-OCA?

Serwis Apple iMac w RE-OCA może dotyczyć wielu awarii występujących w tych urządzeniach. Poza komputerami stacjonarnymi, zajmujemy się też smartfonami iPhone, laptopami MacBook, zegarkami Apple Watch oraz tabletami iPad. Oferujemy również naprawy telefonów komórkowych Samsung. W przypadku komputerów iMac nie tylko naprawiamy różne usterki, ale też wymieniamy uszkodzone podzespoły. Podczas pracy korzystamy wyłącznie z oryginalnych części Apple. W ramach naszych usług oferujemy możliwość rezerwacji terminu wizyty w naszym serwisie oraz naprawę wysyłkową i darmowy odbiór przez kuriera urządzenia do naprawy. Dzięki temu możemy naprawić urządzenie bez wychodzenia Klienta z domu.

Naprawy i wymiany

W komputerach iMac firmy Apple możemy wymienić dysk SSD, co często jest konieczne przy jego uszkodzeniach, niewystarczającej pojemności czy zbyt powolnej pracy. Nasz serwis zajmuje się również wymianą głośnika, chociażby w przypadku przerywania i trzeszczenia dźwięku. Oferujemy profesjonalną wymianę matrycy, którą przeprowadzamy w sytuacji uszkodzenia wyświetlacza, utraty obrazu czy występowania charakterystycznych plam i pasków na ekranie. Wymianę samej szybki matrycy wykonujemy w sytuacji, gdy tylko ta część ulegnie uszkodzeniu, a wyświetlacz działa prawidło i poprawnie reaguje na dotyk. Prace z tym związane przeprowadzamy w pomieszczeniu czystym – clean room z kontrolą dostępu i zanieczyszczeń, co daje gwarancję wykonania procesu regeneracji na najwyższym poziomie. W RE-OCA zajmujemy się też wymianą past termoprzewodzących. Taka usługa jest szczególnie istotna przy spowolnionej pracy iMaca, jego nadmiernym nagrzewaniu się, działaniu na maksymalnych obrotach czy problemach z samoistnym wyłączaniem. W naszym serwisie możesz również zwiększyć pamięć RAM komputera. Rozwiązanie to sprawdzi się wówczas, gdy iMac działa zbyt wolno i zacina się przy większej liczbie uruchomionych aplikacji.

Specjalistyczna obsługa

W RE-OCA zawsze rozpoczynamy pracę od dokładnych oględzin urządzenia. Diagnostyka jest szczególnie istotna w przypadku usterek o nieznanej przyczynie, które objawiają się nieprawidłową pracą iMaca na różne sposoby. Nasz serwis profesjonalnie podchodzi do każdej naprawy lub wymiany, ponieważ jedynie odpowiednie metody pozwalają na rozpoznanie specyfiki awarii oraz dobranie właściwych środków zaradczych. Prace wykonujemy na miejscu, na naszej dużej, doskonale wyposażonej hali produkcyjnej. Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić fachową obsługę i wyjątkowo szybko uporać się z każdym problemem. Komputer iMac poddany naszej specjalistycznej naprawie będzie w pełni sprawny po jej zakończeniu. Zachęcamy do nawiązania kontaktu z RE-OCA, a także skorzystania z naszej oferty serwisowej.

Opinie

Opinie zadowolonych klientów