Serwis Samsung Galaxy A

Wybierz sposób naprawy
Wybierz sposób naprawy
Wybierz sposób naprawy
Wybierz sposób naprawy

Serwis Samsung Galaxy A pozwala na bezpieczne, szybkie i efektywne usunięcie różnych uszkodzeń i awarii smartfonów z tej serii. Nasza firma RE-OCA oferuje zróżnicowane usługi pod tym kątem. Jesteśmy w stanie jako nieliczni zrealizować naprawy bezpośrednio na miejscu, wykorzystując do tego specjalistyczny sprzęt oraz nowocześnie wyposażoną halę. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i sprawujemy pełną kontrolę nad wszystkimi etapami serwisowania.

Jaką ofertę posiada nasz serwis Samsung Galaxy A?

Serwis Samsung Galaxy A w naszej firmie RE-OCA dotyczy wielu różnych usług dotyczących tego smartfona. Naszą specjalizacją są naprawy płyty głównej i jej elementów, ale oferujemy też odzysk danych z uszkodzonych urządzeń. Ponadto zajmujemy się specjalistycznymi pracami w zakresie wielu podzespołów czy układów. Oferujemy nasze usługi nie tylko klientom indywidualnym, ale też biznesowym – włącznie z firmami ubezpieczeniowymi, firmami udostępniającymi swoim pracownikom urządzenia mobilne czy innymi serwisami. Poza Samsungiem Galaxy A zajmujemy się też naprawami innych smartfonów tej marki czy też produktami firmy Apple w wielu modelach i seriach.

Jakie naprawy i wymiany możemy wykonać?

W RE-OCA oferujemy wyjątkowo konkurencyjną cenowo wymianę zbitej szybki. W Samsungach Galaxy S wyświetlacz pozostaje jednym z najbardziej wartościowych elementów. Sama wymiana zbitej szybki jest usługą bardzo skomplikowaną i wymagającą, jednak jej przeprowadzenie nie wymaga naruszania oryginalnej matrycy telefonu i w rezultacie minimalizuje koszty serwisowania. W razie konieczności możemy też wymienić wyświetlacz, jeżeli na przykład dotyk nie działa prawidłowo. Oferujemy też kompleksową diagnostykę smartfonów, co pozwala na rozpoznanie przyczyn awarii. Wykonujemy naprawy oprogramowania w sytuacji, gdy występują problemy z dostępem do aplikacji czy wczytywaniem danych. W RE-OCA sprawnie serwisujemy płyty główne w smartfonach, które nie chcą się uruchomić. Realizujemy naprawy po zalaniu, a także wymiany baterii i gniazda ładowania w przypadku problemów z poprawnym ładowaniem lub zbyt szybkim rozładowywaniem. Możemy też wymienić mikrofon przy objawach zniekształcenia dźwięku bądź też założyć nową klapę tylną w przypadku jej pęknięcia i zniszczenia.

Jakie korzyści zapewnia RE-OCA?

W naszej firmie zajmujemy się ekspresowymi naprawami Samsungów Galaxy A. Do serwisowania wykorzystujemy oryginalne komponenty i sprawdzone metody, a także udzielamy od 6 do 12 miesięcy gwarancji na usługi. Zadowolenie naszych klientów potwierdzają wysokie oceny w Internecie. Oferujemy możliwość rezerwacji terminu wizyty. Po pozostawieniu nam sprzętu wiele napraw jesteśmy w stanie sprawnie wykonać od ręki, nawet w ciągu jednej godziny. Uszkodzony sprzęt możesz też dostarczyć nam za pośrednictwem bezpłatnego kuriera. Po naprawie odsyłamy telefon ubezpieczoną przesyłką, co jest wyjątkowo wygodnym rozwiązaniem. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą RE-OCA, a także zapoznania się z kompletnym zakresem usług wykonywanych dla smartfonów marki Samsung.

Opinie

Opinie zadowolonych klientów