Odzysk danych i naprawa płyt

Kiedy telefon ulegnie uszkodzeniu, a znajdują się na nim ważne dla Ciebie dane, nie wszystko jest stracone. Usługa taka jak odzyskiwanie danych z telefonu pozwala bowiem na uratowanie wszystkiego, co znajduje się w pamięci urządzenia. Możesz z niej skorzystać także wtedy, gdy przypadkowo skasowałeś ważne dla Ciebie pliki. Wymiana płyty głównej w telefonie to kolejna realizowana przez nas usługa. Sprawdź więcej informacji na ten temat!

Czym jest odzyskiwanie danych z telefonu?

Odzyskiwanie danych z telefonu to realizowana przez nas usługa, która polega na przywróceniu pełnej zawartości telefonu, w tym wszystkich ważnych dla użytkownika plików, takich jak kontakty, zdjęcia, dokumenty itp. Dostęp do nich może zostać utrudniony na skutek dużych uszkodzeń mechanicznych telefonu, kiedy płyta urządzenia nie działa poprawnie, a w najtrudniejszych przypadkach uszkodzenia są na tyle duże, że całkowite koszty naprawy urządzenia przewyższają jego wartość.

Nasi specjaliści na samym początku realizowanej pracy diagnozują problem. Określają zatem, w jaki sposób doszło do utracenia danych, a następnie przechodzą do odpowiednich działań. Wiele zależy od tego, czy doszło do uszkodzenia oprogramowania, awarii sprzętu, czy też na przykład do przypadkowego skasowania konkretnych plików. W każdym z tych przypadków mamy możliwość skutecznej pomocy klientom.

Po przygotowaniu pełnej diagnozy, przedstawieniu klientowi kosztów odzysku danych, a następnie ich akceptacji przystępujemy do realizacji naprawy odzysku danych.

Kiedy potrzebna jest wymiana płyty głównej w telefonie?

Wymiana płyty głównej w telefonie to naprawa polegająca na montażu i poprawnej instalacji nowej płyty głównej Usługę tę realizujemy zazwyczaj w sytuacji, gdy dochodzi do bardzo poważnej awarii sprzętowej lub uszkodzenia CPU (głównego układu płyty głównej) – na przykład w wyniku zalania, dużych uszkodzeń mechanicznych lub wad fabrycznych telefonu. W wielu przypadkach znacznie bardziej opłacalnym rozwiązaniem niż zakup nowego telefonu jest właśnie wykonanie wymiany płyty. W przypadku wymiany płyty głównej bez naprawy pierwotnej płyty telefonu nie mamy jednak dostępu do swoich danych, znajdujących się na starej płycie głównej.

Naprawa płyt głównych

Odzyskiwanie danych z telefonu Samsung i iPhone — dlaczego my?

Nasi specjaliści odpowiedzialni za naprawę telefonu komórkowego mają ogromne doświadczenie. Żadnym problemem nie jest dla nas ani odzysk danych z iPhone lub Samsunga, ani też zepsuta płyta główna w telefonie. Realizujemy nasze usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla serwisów, które podzlecają nam naprawy. 

Ogromna liczba obsłużonych klientów sprawia, że błyskawicznie radzimy sobie nawet przy najbardziej złożonych problemach związanych z naprawą urządzenia lub odzyskiwaniem danych. Pamiętaj także o tym, że jeśli zlecasz nam na przykład wymianę płyty głównej w iPhone lub Samsung lub odzyskiwanie z nich danych, będziemy z Tobą w stałym kontakcie. Wyróżnia nas bowiem profesjonalne podejście, dzięki któremu nasi klienci czują się komfortowo i mają świadomość, że oddali sprzęt w dobre ręce

Warto pamiętać o tym, że w naszym serwisie realizujemy naprawę wysyłkową. Możesz skorzystać z dogodnego odbioru urządzenia do naprawy przez kuriera i naprawienia urządzenia bez wychodzenia z domu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania, a także do składania zamówień