Serwis Apple Macbook

Wybierz sposób naprawy
Wybierz sposób naprawy
Wybierz sposób naprawy
Wybierz sposób naprawy
Wybierz sposób naprawy
Wybierz sposób naprawy
Wybierz sposób naprawy
Wybierz sposób naprawy
Wybierz sposób naprawy

Serwis Apple MacBook warto odwiedzić zawsze, gdy pojawią się problemy z poprawnym działaniem tego popularnego modelu laptopa. W RE-OCA od lat zajmujemy się naprawami tych urządzeń z wielu serii, niezależnie od przyczyny problemu. Jesteśmy jednym z niewielu polskich punktów obsługi serwisowej, który oferuje wykonanie wszystkich prac bezpośrednio na miejscu i często od ręki. Wynika to zarówno z naszych umiejętności, jak i dostępu do odpowiedniego wyposażenia.

Czym wyróżnia się nasz serwis Apple MacBook?

Serwis Apple MacBook to nie jedyna usługa oferowana przez RE-OCA, ponieważ zajmujemy się również innymi urządzeniami tej marki. Specjalizujemy się przede wszystkim w różnych modelach iPhone, a także tabletami iPad, zegarkami Apple Watch czy komputerami iMac. W RE-OCA naprawisz też telefony Samsung. Nasza firma posiada wyposażenie i umiejętności niezbędne do tego, aby bezpiecznie i sprawnie naprawić każdą awarię MacBooka czy wymienić jego kluczowe podzespoły. Jako nasz klient możesz liczyć na gwarancję, a także zastosowanie w pełni oryginalnych części zamiennych. Oferujemy też bezpłatną dostawę naprawionego sprzętu kurierem oraz rezerwację terminów.

Wymiana uszkodzonych elementów

W RE-OCA wymieniamy baterię w MacBookach, co może być konieczne przy osłabieniu jej kondycji i zbyt szybkim rozładowywaniu się urządzenia. Oferujemy też wymianę głośnika, jeżeli jest uszkodzony i występują trzaski czy przerywane dźwięki. Nasz serwis zajmuje się również wymianą klawiatury, na przykład w przypadku uszkodzeń czy zacinania się klawiszy. Jeżeli wystąpią awarie wyświetlacza w postaci braku obrazu czy charakterystycznych masek i plam, przeprowadzamy wymianę matrycy lub skrzydła matrycy. W RE-OCA wymienisz też port ładowania m.in. przy problemach ze słabym ładowaniem lub całkowitą utratą takiej możliwości. Jeżeli urządzenie samoistnie się wyłącza, działa wolniej, ulega przegrzewaniu lub pracuje na maksymalnych obrotach, przeprowadzamy wymianę past termoprzewodzących. Możemy również wymienić TouchPad przy problemach z działaniem i zacinaniem się gładzika czy brakiem reakcji i przerywaniem kursora. Oferujemy ponadto wymianę wentylatora, który pracuje zbyt głośno i intensywnie.

Profesjonalne naprawy Apple MacBook w naszym serwisie

W naszym serwisie zajmujemy się również czyszczeniem MacBooka Apple po zalaniu i zawilgoceniu. Jeżeli urządzenie nie chce się uruchomić i przyczyna usterki jest nieznana, wykonujemy profesjonalną diagnostykę. Etap ten ma szczególne znaczenie dla profesjonalnej realizacji każdej usługi, ponieważ pozwala na dokładne ustalenie specyfiki problemu oraz zastosowanie odpowiednich metod serwisowych. W RE-OCA wykonujemy wiele specjalistycznych napraw, które pozwalają na przywrócenie MacBooka do stanu pełnej sprawności. Nasz serwis świadczy również takie usługi jak usuwanie powłoki antyrefleksyjnej, co jest najlepszym sposobem na wyeliminowanie problemów z łuszczeniem się wierzchniej warstwy ekranu czy też błyszczeniem powłoki. Zachęcamy do skorzystania z oferty RE-OCA, a także kontaktu.

Opinie

Opinie zadowolonych klientów