Serwis Apple iPad

Serwis Apple iPad stanowi nieocenioną pomoc dla osób, które chcą bezpiecznie i sprawnie naprawić różne uszkodzenia występujące w tych urządzeniach. Naszej firmie RE-OCA możesz powierzyć tablet z różnych serii tego popularnego urządzenia. Jako jeden z niewielu polskich serwisów oferujemy realizację prac na miejscu i niemalże od ręki, ze względu na odpowiednio wyposażone stanowiska hali napraw czy dostęp do czystego pomieszczenia clean room.

Dlaczego warto wybrać nasz serwis Apple iPad?

Serwis Apple iPad RE-OCA posiada duże doświadczenie w realizacji napraw, ponieważ funkcjonujemy na rynku już od wielu lat. Naszą specjalizacją są przede wszystkim smartfony iPhone, jednak zajmujemy się też tabletami oraz innymi urządzeniami Apple – takimi jak Apple Watch, MacBook czy iMac. Ze względu na odpowiedni sprzęt i kompetencje, sprawnie i szybko wymieniamy kluczowe podzespoły i korygujemy usterki sprzętowe. Oferujemy też odzysk danych z uszkodzonych urządzeń. W RE-OCA udzielamy od 6 do 12 miesięcy gwarancji na usługi i korzystamy z oryginalnych części, a także oferujemy możliwość rezerwacji terminu wizyty czy naprawę wysyłkową i darmowy odbiór przez kuriera urządzenia do naprawy.

Profesjonalne warunki pracy

W naszym serwisie RE-OCA możesz zlecić na przykład wymagającą usługę wymiany wyświetlacza iPada, co może być konieczne w przypadku jego uszkodzenia, występowania pasków i plamek czy też nieprawidłowej pracy dotyku. Oferujemy też wymianę zbitej szybki wyświetlacza, jeżeli dojdzie do uszkodzenia tylko tego elementu. Prace te wykonujemy w specjalnym pomieszczeniu czystym – clean room – z kontrolą dostępu i zanieczyszczeń. Takie podejście daje gwarancję najwyższej jakości usług. Zregenerowany wyświetlacz iPada nie zawiera żadnych pyłków, jego ramka jest odporna na odklejenia, a całość prezentuje się estetycznie i nie odbiega od wyglądu nowego fabrycznie modułu. W RE-OCA podejmujemy się profesjonalnej diagnostyki każdego powierzonego nam iPada. Jeżeli urządzenie jest uszkodzone lub nie chce się uruchomić, określamy przyczynę usterki i planujemy dalsze działania. Przy problemach z ładowaniem możemy też wymienić złącze USB iPada.

Kompleksowy zakres napraw Apple iPad w naszym serwisie

Nasz serwis zajmuje się również naprawami płyty głównej iPadów Apple. Dzięki temu możemy wyeliminować różne usterki urządzenia, których przyczyny związane są z uszkodzeniem układów występujących na płycie głównej. Oferujemy też naprawy po zalaniu lub zawilgoceniu urządzenia, z czym często wiąże się brak możliwości włączenia lub pojawienie się komunikatu o konieczności schłodzenia tabletu. W RE-OCA serwisujemy również układ ładowania. Taka usługa sprawdza się przy utracie możliwości ładowania, braku reakcji na podłączenie ładowarki czy też dostępności ładowania jedynie przy wyłączonym urządzeniu. Nasz serwis warto też odwiedzić przy zawieszeniu ładowania do 1% czy wyświetleniu komunikatu o nieobsługiwanym akcesorium. W przypadku szybkiego rozładowywania się iPada czy obniżenia kondycji akumulatorów, możemy również przeprowadzić wymianę baterii. Zachęcamy do kontaktu z RE-OCA oraz skorzystania z usług naszego serwisu.

Opinie

Opinie zadowolonych klientów