Serwis Apple Watch

Serwis Apple Watch to skuteczny sposób na naprawę różnych uszkodzeń, które mogą dotyczyć wielu modeli tego popularnego zegarka typu smart. W naszej firmie RE-OCA oferujemy specjalistyczną pomoc pod tym kątem, a jako nieliczni większość prac wykonujemy od ręki. Naprawy przeprowadzamy na miejscu w dużej hali produkcyjnej, której stanowiska są odpowiednio wyposażone w specjalistyczny sprzęt serwisowy. Posiadamy też odpowiednie umiejętności i doświadczenie.

Jakie usługi obejmuje serwis Apple Watch?

Serwis Apple Watch w naszej firmie RE-OCA obejmuje wiele różnych usług, które pozwalają na uporanie się z problemami występującymi w tych urządzeniach. Specjalizujemy się zarówno w naprawach iPhone’ów, jak i innych sprzętów marki Apple, na przykład iPad, MacBook czy iMac. Nasz serwis zajmuje się też telefonami firmy Samsung. Zegarek smart typu Apple Watch jest bardzo praktycznym akcesorium, jednak stosunkowo łatwo można go uszkodzić. Podczas jego naprawy korzystamy wyłącznie z oryginalnych komponentów zamiennych. Aby skorzystać z usług naszego serwisu, możesz po prostu odwiedzić nasz punkt lub wcześniej zarezerwować wizytę. Oferujemy też możliwość skorzystania z bezpłatnej wysyłki sprzętu kurierem.

Wymiana kluczowych komponentów

Elementem najbardziej narażonym na zniszczenie w zegarkach Apple Watch jest wyświetlacz. Jego wymianę oferujemy w przypadku uszkodzenia, gdy dotyk nie działa prawidłowo i na ekranie pojawiają się charakterystyczne paski czy plamy. Jeżeli natomiast zniszczeniu ulegnie wyłącznie szybka, wymiana może dotyczyć tylko tego elementu. W takim przypadku warunkiem jest prawidłowa praca wyświetlacza Apple Watch oraz brak problemów z reakcją na dotyk. Prace związane z wymianą zbitej szybki zegarka przeprowadzamy w specjalnie przystosowanym pomieszczeniu czystym (clean room) z kontrolą dostępu i zanieczyszczeń. W RE-OCA możemy też wymienić szybkę razem z dotykiem, jeżeli dotyk również nie działa poprawnie. Jednak w takiej sytuacji wyświetlacz musi pozostawać sprawny.

Profesjonalna i specjalistyczna naprawa Apple Watch w naszym serwisie

W naszym serwisie RE-OCA jesteśmy w stanie przeprowadzić specjalistyczną diagnostykę zegarka Apple Watch. Etap ten jest bardzo istotny dla prawidłowego doboru metod serwisowych czy części zamiennych, ponieważ pozwala na prawidłowe rozpoznanie przyczyn uszkodzenia. Nasi serwisanci zapewniają kompleksową obsługę przy każdej naprawie lub wymianie, dbając też o najwyższą jakość części zamiennych. Zegarki firmy Apple występują w wielu wariantach modelowych, jednak dla każdego z nich jesteśmy w stanie dopasować odpowiednie metody serwisowe. Po wymianie zbitej szybki lub uszkodzonego wyświetlacza, zegarek jest w pełni sprawny i nie odbiega wyglądem od fabrycznie nowego modelu. Jego ramka wykazuje odporność na odklejenia, a powierzchnia nie zawiera żadnych pyłków i zabrudzeń. Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem i zapoznania się z ofertą RE-OCA.

Opinie

Opinie zadowolonych klientów