Czyszczenie po zalaniu Apple iPhone 11

Naprawa po zalaniu iPhone’a 11 to bardzo popularna usługa serwisowa. Chociaż produkty marki Apple charakteryzują się bardzo solidnymi obudowami, a także wysoką klasą ochrony oraz szeregiem różnych zabezpieczeń, mogą jednak przestać prawidłowo działać pod wpływem zalania lub długotrwałego zanurzenia w wodzie. Po przedostaniu się do podzespołów ciecz wywołuje korozję i różne uszkodzenia. W takiej sytuacji warto skorzystać z naszego serwisu.

Wybierz sposób naprawy
Naprawa po zalaniu telefonu iPhone 11

Koszt usługi Czyszczenie po zalaniu iPhone 11

Czyszczenie po zalaniu iPhone 11
300 zł
-

Na czym polega naprawa po zalaniu telefonu iPhone 11 i dlaczego warto ją przeprowadzić w profesjonalnym serwisie?

Naprawa po zalaniu telefonu iPhone 11 to jedna z usług realizowanych przez nasz serwis RE-OCA. Większość iPhone’ów po zalaniu nadaje się do serwisowania, a na zakres realizowanych prac w dużym stopniu wpływa ich stan techniczny po takim wypadku. Jeżeli smartfon jest mocno skorodowany i wykazuje sporo problemów z prawidłowym działaniem, konieczna może być naprawa płyty głównej, a w najgorszym przypadku jej wymiana. Z reguły jednak wystarczy jej naprawa.

Diagnostyka i ocena stanu technicznego

W naprawie telefonu po zalaniu kluczowa jest odpowiednia diagnostyka. Na jej podstawie możemy ocenić, jak szeroki jest zakres uszkodzeń płyty głównej smartfona.
Na początku przystępujemy do osuszenia iPhone’a i przywrócenia jego poszczególnych części do pełnej sprawności. Weryfikujemy, czy na skutek zalania nie zostały uszkodzone poszczególne podzespoły telefonu. Szczególnie narażone są: system Face ID, płyta główna, wyświetlacz i złącze ładowania. Następnie oczyszczamy płytę główną. Sprawdzamy, czy na skutek kontaktu z wodą włączonego urządzenia nie doszło do zwarcia na płycie głównej. Dochodzi do niego, kiedy iPhone jest uruchamiany lub ładowany po zalaniu. Nie powinno się tego robić, ponieważ może to znacząco obniżyć szanse na powodzenie naprawy. W przypadku zalania należy niezwłocznie oczyścić telefon z wody, wyłączyć, a następnie możliwie jak najszybciej oddać do serwisu.

Usunięcie zwarcia powstałego na skutek zalania możliwe jest dopiero po jego zlokalizowaniu. Na płycie głównej umieszczonych jest bardzo dużo układów, a zlokalizowanie usterki wymaga ogromnych umiejętności technicznych i doświadczenia. Dlatego tak ważne jest oddanie telefonu do sprawdzonego serwisu naprawy.

Zakres prac serwisowych w ramach naprawy po zalaniu iPhone’a 11

W naszym serwisie RE-OCA kompleksowo podchodzimy do każdej naprawy iPhone’a 11 po zalaniu. Ma to szczególne znaczenie w przypadku smartfonów Apple, które nie są wodoodporne. Specyfikacja techniczna modelu iPhone 11 uwzględnia co prawda pewne uszczelnienia, jednak nawet nieznaczne naprężenia obudowy mogą doprowadzić do powstawania minimalnych szczelin między ekranem a izolacją. Firma Apple nie udziela też gwarancji w przypadku zalania sprzętu, dlatego przeprowadzenie usługi w profesjonalnych i bezpiecznych warunkach jest bardzo istotne.

Nasza oferta

W naszym serwisie bardzo starannie podchodzimy do napraw telefonów po zalaniu, ponieważ wszelkie niedokładności mogą narazić sprzęt i utrudnić jego dalszą eksploatację. Jesteśmy w stanie przywrócić do sprawności większość iPhone’ów 11 po kontakcie z cieczą. Dobieramy wyłącznie bezpieczne i sprawdzone metody serwisowe, a także dysponujemy dużą halą produkcyjną. Gwarantujemy szybką naprawę bezpośrednio na miejscu, a także atrakcyjny cennik. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Wybierz sposób naprawy

W serwisie Re-Oca oferujemy Państwu 3 wygodne warianty naprawy sprzętu.

Rezerwuj termin

Rezerwacja terminu

Zarezerwuj konkretny termin wizyty w naszym salonie. Część napraw może zostać wykonana już w ciągu godziny!

Rezerwuj termin
Rezerwuj termin

Wizyta w salonie

Przyjedź do nas i zostaw swój sprzęt do naprawy. Jeśli będzie to możliwe, naprawę wykonamy na miejscu od ręki.

Sprawdź nasz adres
Rezerwuj termin

Bezpłatna wysyłka kurierem

Zamów bezpłatnego kuriera, który odbierze od Ciebie sprzęt do naprawy. Po naprawie wyślemy go do Ciebie ubezpieczoną przesyłką.

Zamów kuriera za darmo

Jesteś właścicielem serwisu? Sprawdź naszą ofertę dla firm!