Naprawa aparatu tylnego – bez komunikatu Apple iPhone 11

Naprawa aparatu tylnego w iPhone 11 zalecana jest w przypadku jakichkolwiek problemów z jego prawidłowym działaniem. Dotyczy to zarówno trudności ze złapaniem ostrości aparatu, jak również z występowaniem na wykonanych zdjęciach przebarwień czy charakterystycznego efektu mgły. W każdej z tych sytuacji warto skorzystać z naszego serwisu.

Wybierz sposób naprawy
Naprawa aparatu tylnego w iPhone 11

Koszt usługi Naprawa aparatu tylnego - bez komunikatu iPhone 11

Naprawa aparatu tylnego - bez komunikatu iPhone 11
450 zł
-

Jak wygląda naprawa aparatu tylnego w iPhonie 11?

Naprawa aparatu tylnego w iPhone 11 w naszym serwisie RE-OCA to najlepszy sposób na to, aby ponownie cieszyć się świetnymi zdjęciami i filmami wykonywanymi za pomocą tego smartfona. Specyfikacja tego modelu obejmuje dwie kamery o rozdzielczości 12 Mpix z obiektywem ultraszerokokątnym i szerokokątnym, co gwarantuje bardzo wysoką jakość rejestrowania obrazu. Niestety nawet stosunkowo niegroźne awarie aparatów mogą doprowadzić do problemów z ich właściwą pracą. Najczęściej dotyczy to właśnie tylnej kamery, która w modelu iPhone 11 jest bardziej narażona na uszkodzenia mechaniczne.

Diagnostyka urządzenia

Nie warto na własną rękę podejmować się naprawy tylnego aparatu, ponieważ grozi to doprowadzeniem do trwałych uszkodzeń urządzenia. Nasz serwis posiada duże doświadczenie w naprawach iPhone’ów 11, co daje pewność profesjonalnej obsługi. Na początek smartfon poddawany jest kompleksowej diagnostyce. W zależności od przyczyn uszkodzenia tylnej kamery ustalamy niezbędny do wykonania zakres prac. Ocenienie poprawności działania kamery jest jednak możliwe dopiero po zdjęciu oczka aparatu tylnego. Jeżeli po jego zdjęciu kamera tylna działa prawidłowo, możemy wymienić jedynie zbite oczko aparatu, a tylną kamerę pozostawić.

Rozpoznanie problemu

Głównymi przyczynami uszkodzenia aparatu tylnego są uszkodzenia mechaniczne, np. upadek telefonu z wysokości, przejechanie przez samochód, zmiażdżenie. Na skutek silnego uderzenia lub zmiażdżenia urządzenia, łatwo o uszkodzenie tej części telefonu.
Ponadto przyczyną niewłaściwej pracy tylnego aparatu mogą być zanieczyszczenia iPhone’a 11. Jeżeli nieczystości przedostaną się do głębszych partii urządzenia, nierzadko zaburzają właściwe działanie kamery. Objawia się to np. obniżeniem jakości wykonywanych zdjęć, trudnościami z uchwyceniem ostrości czy zaburzoną stabilizacją obrazu, a także plamkami występującymi na zdjęciach oraz problemami przy korzystaniu z poszczególnych trybów aparatu. Symptomy te mogą oznaczać uszkodzenia konstrukcji kamery, co wiąże się z koniecznością jej wymiany. Jeżeli jednak problem jest mniej poważny, wystarczy przeprowadzenie naprawy z wykorzystaniem odpowiednich technik i narzędzi.

Prace serwisowe w ramach naprawy aparatu tylnego w iPhonie 11

W RE-OCA zajmujemy się kompleksowym serwisowaniem telefonów komórkowych, włącznie z naprawą aparatu tylnego w iPhonie 11. W tym modelu naprawa aparatu pozwala na przywrócenie kamery do stanu pełnej sprawności. Zależnie od przyczyn problemów z jej poprawnym funkcjonowaniem starannie dobieramy odpowiednie metody serwisowe i profesjonalnie realizujemy wszystkie prace. Naprawa odbywa się na miejscu i szybko, a także w przystępnej cenie. Nasz serwis dysponuje dużą przestrzenią w postaci hali produkcyjnej. Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi.

Wybierz sposób naprawy

W serwisie Re-Oca oferujemy Państwu 3 wygodne warianty naprawy sprzętu.

Rezerwuj termin

Rezerwacja terminu

Zarezerwuj konkretny termin wizyty w naszym salonie. Część napraw może zostać wykonana już w ciągu godziny!

Rezerwuj termin
Rezerwuj termin

Wizyta w salonie

Przyjedź do nas i zostaw swój sprzęt do naprawy. Jeśli będzie to możliwe, naprawę wykonamy na miejscu od ręki.

Sprawdź nasz adres
Rezerwuj termin

Bezpłatna wysyłka kurierem

Zamów bezpłatnego kuriera, który odbierze od Ciebie sprzęt do naprawy. Po naprawie wyślemy go do Ciebie ubezpieczoną przesyłką.

Zamów kuriera za darmo

Jesteś właścicielem serwisu? Sprawdź naszą ofertę dla firm!