Wymiana baterii Samsung Galaxy S10

Wymiana baterii w Samsung S10 to usługa, z której warto skorzystać po odnotowaniu wyraźnego skrócenia czasu pracy telefonu na pojedynczym ładowaniu. Smartfony z tej serii charakteryzują się ogniwami o dość długiej żywotności, jednak z czasem ich zdolność do magazynowania energii znacząco spada. Wydajność baterii maleje, przez co cykle ładowania stają się coraz częstsze. Telefon często trzeba ładować nawet kilka razy dziennie, co jest wyjątkowo uciążliwe.

Wybierz sposób naprawy
Wymiana baterii Samsung S10

Koszt usługi Wymiana baterii Galaxy S S10

Wymiana baterii Galaxy S S10
220 zł
-

Kiedy konieczna jest wymiana baterii w Samsungu S10?

Wymiana baterii w Samsungu S10 należy do usług realizowanych przez nasz serwis RE-OCA. Proces ten polega na zdemontowaniu wyeksploatowanego akumulatora, a następnie założeniu nowego, oryginalnego komponentu o szczytowej wydajności. Z reguły wymianę trzeba przeprowadzić już w momencie spadku kondycji ogniw do kilkudziesięciu procent pierwotnej pojemności.

Wskazania do wymiany

Nawet oryginalna bateria założona w smartfonie Samsung Galaxy S10 ulega z czasem postępującej degradacji, a objawy spadku wydajności akumulatora są zwykle bardzo charakterystyczne. Urządzenie może ulegać wyraźnemu nagrzewaniu się podczas ładowania, a także przesadnie szybko się rozładowywać w czasie zwykłej pracy. Objawem zużycia się baterii jest również wskazywanie nieprawidłowego poziomu naładowania przez telefon bądź tendencja Samsunga do nagłego wyłączania się. Akumulator w modelu Galaxy S10 ulega wyeksploatowaniu pod wpływem różnych procesów chemicznych, które z każdym kolejnym cyklem ładowania osłabiają jego pojemność oraz prowadzą do jej coraz mocniejszej redukcji. Degradacja ogniowa pod wpływem zmniejszenia się zasobów energetycznych obniża też wydajność innych części telefonu. Taki smartfon łatwiej psuje się pod wpływem pracy w wysokiej temperaturze otoczenia. Przyspieszone zużycie może też wynikać ze stosowania nieoryginalnych ładowarek niskiej jakości.

Jak przebiega wymiana baterii w Samsungu S10?

Bateria w modelu Samsung Galaxy S10 jest zamocowana wewnątrz obudowy, którą podczas wymiany musimy starannie rozkleić. Demontaż starego akumulatora również wymaga jego odklejenia. W naszym serwisie wykonujemy prace z użyciem odpowiednich narzędzi, co eliminuje ryzyko uszkodzenia elementów elektronicznych. W miejsce odseparowanej baterii montujemy nową. Akumulator musi być odpowiednio podłączony. Na koniec ponownie zakładamy obudowę i wykonujemy test urządzenia. Wszystkie działania wykonujemy na miejscu i korzystamy z oryginalnych części, dzięki czemu telefon nie traci na swojej wartości w przypadku odsprzedaży. Zachęcamy do skontaktowania się z naszym serwisem i skorzystania z usługi wymiany.

Wybierz sposób naprawy

W serwisie Re-Oca oferujemy Państwu 3 wygodne warianty naprawy sprzętu.

Rezerwuj termin

Rezerwacja terminu

Zarezerwuj konkretny termin wizyty w naszym salonie. Część napraw może zostać wykonana już w ciągu godziny!

Rezerwuj termin
Rezerwuj termin

Wizyta w salonie

Przyjedź do nas i zostaw swój sprzęt do naprawy. Jeśli będzie to możliwe, naprawę wykonamy na miejscu od ręki.

Sprawdź nasz adres
Rezerwuj termin

Bezpłatna wysyłka kurierem

Zamów bezpłatnego kuriera, który odbierze od Ciebie sprzęt do naprawy. Po naprawie wyślemy go do Ciebie ubezpieczoną przesyłką.

Zamów kuriera za darmo

Jesteś właścicielem serwisu? Sprawdź naszą ofertę dla firm!