Wymiana gniazda ładowania Lightning Apple iPhone 11

Wymiana złącza ładowania w iPhonie 11 to polecana usługa, gdy telefon przestaje się prawidłowo ładować. Objawem takiej sytuacji jest brak reakcji urządzenia na podłączenie kabla. Smartfona nie da się wówczas zarówno naładować, jak i podłączyć do komputera w celu uzyskania dostępu do plików. Usterka ta może być spowodowana uszkodzeniem, zalaniem bądź też niewłaściwym obchodzeniem się ze złączem ładowania. W takim przypadku warto skorzystać z naszej obsługi serwisowej.

Wybierz sposób naprawy
Wymiana złącza ładowania iPhone 11

Koszt usługi Wymiana gniazda ładowania Lightning iPhone 11

Wymiana gniazda ładowania Lightning iPhone 11
350 zł
-

Kiedy niezbędna będzie wymiana złącza ładowania w iPhonie 11 i dlatego warto to zrobić w profesjonalnych warunkach?

Wymiana złącza ładowania w iPhonie 11 w naszym serwisie RE-OCA to najlepszy sposób na to, aby przywrócić możliwość dostarczania energii do telefonu. Bezpośrednią przyczyną tego problemu najczęściej jest uszkodzenie lub spalenie się pinów gniazda. W takim przypadku iPhone 11 po prostu nie reaguje na ładowarkę lub ładuje się jedynie przy dociskaniu kabla do złącza. Gniazdo to znajduje się w dolnej części urządzenia, a wysoka częstotliwość jego użytkowania znacząco zwiększa podatność na uszkodzenia mechaniczne.

Przyczyny problemu

Do awarii tego elementu w telefonach marki Apple dochodzi najczęściej w wyniku nadmiernej i niedbałej eksploatacji gniazda, wystąpienia zwarcia podczas ładowania, kontaktu pinów z cieczą czy naruszeniem portu ostrymi przedmiotami. Złącze w iPhone 11 może się zepsuć także pod wpływem upadku smartfona z dużej wysokości. Gniazdo ładowania znajduje się na jednej taśmie z innymi komponentami, a sam układ na płycie głównej odpowiada za zarządzanie energią oraz komunikację z podłączanym kablem. W przypadku ich naruszenia również mogą wystąpić niepokojące objawy, których pozbędziesz się w naszym serwisie RE-OCA. Problem może być też spowodowany korzystaniem z nieoryginalnych akcesoriów Apple, co może prowadzić do usterek płyty głównej. W przypadku potrzeby jej naprawy także zachęcamy do skorzystania z naszego serwisu.

Zakres prac serwisowych w ramach wymiany złącza ładowania w iPhonie 11

Wymiana złącza ładowania w iPhonie 11 zawsze powinna być przeprowadzana w odpowiednich warunkach oraz z wykorzystaniem właściwych narzędzi. W naszym serwisie gwarantujemy w pełni profesjonalną obsługę. Prace rozpoczynają się od diagnostyki urządzenia, po czym przeprowadzamy demontaż wadliwego gniazda oraz innych elementów znajdujących się na wspólnej taśmie. W miejsce uszkodzonego złącza montowane jest nowe, sprawne. Po wymianie musimy dodatkowo sprawdzić, czy powierzony nam iPhone 11 działa w pełni poprawnie i gniazdo ładowania nie sprawia żadnych problemów.

Nasza oferta

Nasz serwis RE-OCA oferuje profesjonalne usługi, które realizujemy na telefonach komórkowych Apple oraz Samsung. W przypadku modelu iPhone 11 wymiana złącza ładowania przynosi zazwyczaj bardzo dobre efekty. Smartfon jest przywracany do pełnej sprawności, dzięki czemu można go bez problemu podłączyć do ładowarki lub komputera. W RE-OCA gwarantujemy staranny dobór metod serwisowych, a na ich efektywność wpływa dostępność dużej przestrzeni w postaci własnej hali produkcyjnej. Zapewniamy szybki czas realizacji oraz przystępne ceny.

Wybierz sposób naprawy

W serwisie Re-Oca oferujemy Państwu 3 wygodne warianty naprawy sprzętu.

Rezerwuj termin

Rezerwacja terminu

Zarezerwuj konkretny termin wizyty w naszym salonie. Część napraw może zostać wykonana już w ciągu godziny!

Rezerwuj termin
Rezerwuj termin

Wizyta w salonie

Przyjedź do nas i zostaw swój sprzęt do naprawy. Jeśli będzie to możliwe, naprawę wykonamy na miejscu od ręki.

Sprawdź nasz adres
Rezerwuj termin

Bezpłatna wysyłka kurierem

Zamów bezpłatnego kuriera, który odbierze od Ciebie sprzęt do naprawy. Po naprawie wyślemy go do Ciebie ubezpieczoną przesyłką.

Zamów kuriera za darmo

Jesteś właścicielem serwisu? Sprawdź naszą ofertę dla firm!