Wymiana mikrofonu Apple iPhone 11

Wymiana mikrofonu w iPhonie 11 to najlepszy sposób na rozwiązanie problemów, które mogą dotyczyć tego elementu telefonu. Objawiają się one trudnościami z prowadzeniem rozmów głosowych lub całkowitą utratą tej podstawowej funkcji. Uszkodzony mikrofon uniemożliwia też korzystanie z dyktafonu, obsługę asystentki głosowej Siri czy zmianę mowy na tekst. W celu naprawy tego problemu zachęcamy do skorzystania z usług naszego serwisu.

Wybierz sposób naprawy
Wymiana mikrofonu iPhone 11

Koszt usługi Wymiana mikrofonu iPhone 11

Wymiana mikrofonu iPhone 11
400 zł
-

Kiedy jest potrzebna wymiana mikrofonu w iPhonie 11 i jak to wygląda w profesjonalnym serwisie?

Wymiana mikrofonu w iPhone 11 to usługa, z której realizacją zazwyczaj nie warto zwlekać. Brak pełnej sprawności komponentu znacząco obniży podstawową funkcjonalność telefonu. Usługę wymiany możesz w atrakcyjnej cenie zamówić w naszym serwisie RE-OCA. Problem z prawidłową pracą mikrofonu zwykle występuje w mocno użytkowanych iPhone’ach 11, czemu często towarzyszy też stopniowe osłabienie głośników. Wynika to z gromadzenia się w nich kurzu i innych zanieczyszczeń, które w konsekwencji pogarszają jakość przekazywanego i odbieranego dźwięku. Mikrofon może zostać również uszkodzony na skutek dużego uszkodzenia mechanicznego (np. upadku telefonu z wysokości) albo zalania.

Diagnostyka i prace serwisowe

Przed rozpoczęciem faktycznej wymiany mikrofonu w smartfonie musimy przede wszystkim przeprowadzić kompleksową diagnostykę. W przypadku iPhone’a 11 odbywa się ona w ramach specjalnych testów pozwalających na ocenę sprawności urządzenia. Kluczowym etapem prac serwisowych jest otworzenie telefonu, a następnie umiejętne odpięcie poszczególnych komponentów. Sama usługa wymiany dotyczy taśmy sygnałowej, na której znajduje się niedziałający mikrofon. W ramach naszej obsługi podmieniamy ją na nową i podłączamy, po czym iPhone 11 jest na powrót montowany oraz zamykany.

Zalety i korzyści

W naszym serwisie RE-OCA korzystamy w większości z oryginalnych części, co daje gwarancję trwałości oraz wysokiej jakości samego mikrofonu i reszty podzespołów. Prawidłowa realizacja usługi zapewnia odpowiedni komfort prowadzenia rozmów głosowych.

Wymiana mikrofonu w iPhonie 11 w naszym serwisie

W RE-OCA podejmujemy się różnych działań serwisowych na telefonach komórkowych Apple oraz Samsung, a wymianę mikrofonu w iPhonie 11 możemy przeprowadzić szybko i sprawnie. Nasz serwis posiada odpowiednie warunki do realizacji prac ze względu na dostępność rozległej przestrzeni w hali produkcyjnej. Podczas wymiany korzystamy z profesjonalnych narzędzi i oryginalnych komponentów, dbając przy tym o staranność i dokładność. Oferujemy przystępne ceny, a także ekspresową realizację. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Wybierz sposób naprawy

W serwisie Re-Oca oferujemy Państwu 3 wygodne warianty naprawy sprzętu.

Rezerwuj termin

Rezerwacja terminu

Zarezerwuj konkretny termin wizyty w naszym salonie. Część napraw może zostać wykonana już w ciągu godziny!

Rezerwuj termin
Rezerwuj termin

Wizyta w salonie

Przyjedź do nas i zostaw swój sprzęt do naprawy. Jeśli będzie to możliwe, naprawę wykonamy na miejscu od ręki.

Sprawdź nasz adres
Rezerwuj termin

Bezpłatna wysyłka kurierem

Zamów bezpłatnego kuriera, który odbierze od Ciebie sprzęt do naprawy. Po naprawie wyślemy go do Ciebie ubezpieczoną przesyłką.

Zamów kuriera za darmo

Jesteś właścicielem serwisu? Sprawdź naszą ofertę dla firm!