Wymiana obudowy Apple iPhone 11

Wymiana obudowy w iPhonie 11 to usługa zalecana w przypadku widocznych uszkodzeń tego elementu. Do jej pęknięcia, odkształcenia lub porysowania może dojść stosunkowo łatwo pod wpływem urazów mechanicznych. Uszkodzona obudowa negatywnie wpływa na walory estetyczne telefonu, a w wielu przypadkach uniemożliwia również jego normalne użytkowanie. Wymianę obudowy możemy wykonać szybko i tanio w naszym specjalistycznym serwisie.

Wybierz sposób naprawy
Wymiana obudowy iPhone 11

Koszt usługi Wymiana obudowy iPhone 11

Wymiana obudowy iPhone 11
650 zł
-

Kiedy potrzebna jest wymiana obudowy w iPhonie 11?

Wymiana obudowy w iPhonie 11 jest konieczna, jeżeli uszkodzenia tego elementu są duże i nie ma możliwości ograniczenia usługi do wymiany samej szybki. Na założenie nowego korpusu warto się zdecydować także w przypadku planowanej odsprzedaży smartfonu, ponieważ może to znacząco podnieść jego wartość. Wymiana obudowy zwiększa też bezpieczeństwo podzespołów znajdujących się wewnątrz urządzenia.

Ochrona podzespołów

Obudowa iPhone’a 11 znacząco wpływa na przyjemność i wygodę korzystania z tego popularnego modelu marki Apple, a mocno zniszczona pod wpływem eksploatacji lub urazu mechanicznego może również wywierać nadmierny nacisk na płytę główną oraz najważniejsze podzespoły iPhone’a. W konsekwencji zwiększa się ryzyko nawracających problemów z licznymi funkcjami telefonu, w tym z prawidłową obsługą dotyku czy łapaniem zasięgu. Wszelkie wygięcia i odkształcenia mogą wywołać mikrouszkodzenia płyty głównej, a uszkodzenia prowadzące do nieszczelności zwiększają ryzyko zawilgotnienia kluczowych komponentów. Smartfon z uszkodzonym korpusem ma też nierzadko problemy z efektywnym odprowadzaniem ciepła, co prowadzi do jego przegrzewania się. Obudowa może wymagać wymiany również przy trudnościach z ładowaniem indukcyjnym czy na skutek utraty szczelności.

Wymiana obudowy w iPhonie 11 w naszym serwisie

W naszym serwisie specjalizujemy się w naprawach wielu produktów marki Apple, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprawnie, szybko i bezpiecznie przeprowadzić wymianę obudowy iPhone’a 11. W przypadku tego modelu prace polegają na założeniu całkowicie nowego korpusu, pod którym zachowane zostaną wszystkie oryginalne komponenty urządzenia. Obudowy wykorzystywane do wymiany w naszym serwisie nie odbiegają jakościowo od tych zakładanych fabrycznie, dzięki czemu pozwalają na utrzymanie wartości iPhone’a 11 i nie stanowią przeszkody przed jego dalszą odsprzedażą. Prace serwisowe w RE-OCA wykonujemy błyskawicznie i na miejscu, ponieważ dysponujemy niezbędnym wyposażeniem i nie korzystamy z usług pośredników. Oferujemy przy tym wyjątkowo konkurencyjne ceny. Nasz serwis posiada dedykowane czyste pomieszczenie, a także odpowiednie zaplecze techniczne oraz specjalistyczne narzędzia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty usług.

Wybierz sposób naprawy

W serwisie Re-Oca oferujemy Państwu 3 wygodne warianty naprawy sprzętu.

Rezerwuj termin

Rezerwacja terminu

Zarezerwuj konkretny termin wizyty w naszym salonie. Część napraw może zostać wykonana już w ciągu godziny!

Rezerwuj termin
Rezerwuj termin

Wizyta w salonie

Przyjedź do nas i zostaw swój sprzęt do naprawy. Jeśli będzie to możliwe, naprawę wykonamy na miejscu od ręki.

Sprawdź nasz adres
Rezerwuj termin

Bezpłatna wysyłka kurierem

Zamów bezpłatnego kuriera, który odbierze od Ciebie sprzęt do naprawy. Po naprawie wyślemy go do Ciebie ubezpieczoną przesyłką.

Zamów kuriera za darmo

Jesteś właścicielem serwisu? Sprawdź naszą ofertę dla firm!