Wymiana tylnej klapki Apple iPhone 11

Wymiana tylnej klapki w iPhonie 11 może być konieczna w przypadku uszkodzenia lub zużycia się tej części urządzenia. Najczęściej element ten ulega wgnieceniu lub pęknięciu w wyniku upadku bądź uderzenia. Uszkodzenie tylnej klapki może niekorzystnie wpływać na pracę urządzenia ze względu na ryzyko rozszczelnienia obudowy oraz brak odpowiedniej ochrony podzespołów. Wymianę tego elementu warto zlecić w naszym serwisie.

Wybierz sposób naprawy
Wymiana tylnej klapki iPhone 11

Koszt usługi Wymiana tylnej klapki iPhone 11

Wymiana tylnej klapki iPhone 11
350 zł
-

Na czym polega wymiana tylnej klapki w iPhonie 11?

W naszym serwisie profesjonalnie wykonujemy usługę wymiany tylnej klapki w iPhonie 11. W przypadku tego modelu telefonu aluminiowa rama uzupełniona jest szklaną taflą. Jeżeli uszkodzenie dotyczy wyłącznie tej warstwy, przywrócenie urządzenia do pierwotnego stanu jest nieco prostsze i pozwala na zachowanie starego korpusu. Może być jednak konieczna wymiana całej klapki tylnej. Odkształcenie konstrukcji zwiększa ryzyko uszkodzeń wewnętrznych podzespołów iPhone’a 11 oraz występowania innych problemów, dlatego założenie nowego elementu jest konieczne.

Zalecenia do wymiany

Tylna klapka jest istotnym elementem obudowy telefonu. Jej wgniecenie, porysowanie, pęknięcie lub inne uszkodzenia negatywnie wpływają na estetykę smartfonu, obniżają jego wartość rynkową i mogą zwiększać awaryjność. Problemy z tylną klapką podnoszą ryzyko rozklejenia się ekranu pod wpływem naprężenia, ponieważ wszelkie odkształcenia obudowy wywierają nadmierny nacisk na wewnętrzne komponenty. Podczas pracy smartfon ulega nagrzewaniu, jednak z uszkodzoną klapką nie ma możliwości skutecznego odprowadzania ciepła. W rezultacie prowadzi to do trudności z utrzymaniem podzespołów we właściwym stanie. Problem ten może też prowadzić do powstania mikropęknięć płyty głównej, a tym samym utraty połączeń poszczególnych układów i w konsekwencji nawracających problemów z zasięgiem czy dotykiem. Do potencjalnych usterek można też zaliczyć utratę szczelności czy niepoprawne działanie ładowania indukcyjnego.

Dlaczego warto wymienić tylną klapkę w iPhonie 11 w naszym serwisie?

Komponent zakładany przez nas podczas wymiany tylnej klapki w iPhonie 11 wykonany jest z najwyższej jakości materiałów i nie odbiega pod żadnym względem od fabrycznie założonej klapki. Wymiana tego elementu na nowy pozwala na utrzymanie wartości smartfonu, co ma szczególne znaczenie w przypadku ewentualnej odsprzedaży. W naszym serwisie usługę realizujemy szybko i na miejscu, a przy tym gwarantujemy konkurencyjne ceny. Prace wykonujemy w odpowiednio przygotowanym, czystym pomieszczeniu, a także korzystamy ze sprawdzonych narzędzi oraz bezpiecznych dla telefonu technik serwisowych. Zachęcamy do skorzystania z usług naszego serwisu, a także zapraszamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań.

Wybierz sposób naprawy

W serwisie Re-Oca oferujemy Państwu 3 wygodne warianty naprawy sprzętu.

Rezerwuj termin

Rezerwacja terminu

Zarezerwuj konkretny termin wizyty w naszym salonie. Część napraw może zostać wykonana już w ciągu godziny!

Rezerwuj termin
Rezerwuj termin

Wizyta w salonie

Przyjedź do nas i zostaw swój sprzęt do naprawy. Jeśli będzie to możliwe, naprawę wykonamy na miejscu od ręki.

Sprawdź nasz adres
Rezerwuj termin

Bezpłatna wysyłka kurierem

Zamów bezpłatnego kuriera, który odbierze od Ciebie sprzęt do naprawy. Po naprawie wyślemy go do Ciebie ubezpieczoną przesyłką.

Zamów kuriera za darmo

Jesteś właścicielem serwisu? Sprawdź naszą ofertę dla firm!