Wymiana wyświetlacza Apple iPhone 11

Wymiana wyświetlacza w iPhonie 11 często okazuje się niezbędna w przypadku uszkodzenia tego komponentu. Założenie nowego ekranu to jeden z kluczowych etapów tej naprawy. Po montażu nowego ekranu nasz iPhone pokazuje komunikat o braku możliwości weryfikacji oryginalności tego elementu. Problem ten występuje nawet wówczas, jeżeli ekran pochodzi z demontażu nowego, nieaktywowanego jeszcze telefonu. W takiej sytuacji, kiedy nie chcemy, aby nasz telefon wyświetlał taki komunikat, konieczna jest wymiana całego wyświetlacza wraz z przelutowaniem kontrolera dotyku z pierwotnego ekranu.

Wybierz sposób naprawy
Wymiana wyświetlacza w iPhone 11

Koszt usługi Wymiana wyświetlacza iPhone 11

Wymiana wyświetlacza iPhone 11
550 zł
-

Jak wygląda wymiana wyświetlacza w iPhonie 11?

Wymiana wyświetlacza w iPhone 11 to specjalistyczna i stosunkowo wymagająca usługa, którą możemy bezpiecznie przeprowadzić w naszym serwisie. Brak możliwości wymiany samego ekranu wynika z faktu, że kontroler dotykowy przechowuje numer seryjny urządzenia sparowany z funkcją true tone oraz płytą główną. Sama funkcja true tone odpowiada za jasność i nasycenie kolorów zależnie od aktualnego światła w otoczeniu, którego czujnik znajduje się w miejscu wycięcia ekranu. Istnieje możliwość skopiowania go za pomocą programatora i wgrania do odpowiedniego ekranu, jednak komunikat nadal będzie się wyświetlał i w ten sposób znacząco obniży wartość urządzenia.

Usuwanie komunikatu

Jedynym skutecznym sposobem na trwałe usunięcie komunikatu jest przelutowanie kontrolera na oryginalnego dawcę za pomocą nowego ekranu. Ze względu na brak odpowiedniego miejsca lutowniczego takie rozwiązanie nie jest możliwe w przypadku zastosowania zamiennika. Usługa przelutowania kontrolera w iPhone 11 pozwala na usunięcie komunikatu bez potrzeby ponownego programowania ekranu, a jednocześnie daje możliwość pozostawienia w pełni sprawnej funkcji true tone. Wyświetlacz zawsze musi być oryginalnym produktem firmy Apple, ponieważ zamienniki nierzadko powodują problemy z wydajnością i zgodnością – np. po aktualizacji oprogramowania systemu iOS.

Specyfika uszkodzeń

Do uszkodzeń wyświetlacza w iPhone’ach 11 najczęściej dochodzi wskutek niefortunnego wypadku. Poza samą szybką na zniszczenie dość mocno narażone są podzespoły umieszczone pod jej warstwą wierzchnią. Uszkodzenia wyświetlacza mogą doprowadzić do sporych problemów z prawidłowym działaniem urządzenia, co objawia się trudnościami z wykryciem dotyku, migotaniem ekranu czy występowaniem przebarwień. Nasz serwis specjalizuje się w realizacji takich napraw. Wymianę wyświetlacza przeprowadzamy za pomocą profesjonalnego wyposażenia i najwyższej klasy urządzeń. Dysponujemy dostępem do czystego pomieszczenia – tzw. clean room, w którym laminujemy na nowe szybki odseparowane wyświetlacze. Usługa ta jest unikalna dla naszego serwisu, gdzie nie ograniczamy się jedynie do wymiany całego wyświetlacza. Po zakończeniu prac iPhone 11 zachowuje swój estetyczny wygląd i wartość rynkową. Zachęcamy do kontaktu z naszym serwisem RE-OCA.

Wybierz sposób naprawy

W serwisie Re-Oca oferujemy Państwu 3 wygodne warianty naprawy sprzętu.

Rezerwuj termin

Rezerwacja terminu

Zarezerwuj konkretny termin wizyty w naszym salonie. Część napraw może zostać wykonana już w ciągu godziny!

Rezerwuj termin
Rezerwuj termin

Wizyta w salonie

Przyjedź do nas i zostaw swój sprzęt do naprawy. Jeśli będzie to możliwe, naprawę wykonamy na miejscu od ręki.

Sprawdź nasz adres
Rezerwuj termin

Bezpłatna wysyłka kurierem

Zamów bezpłatnego kuriera, który odbierze od Ciebie sprzęt do naprawy. Po naprawie wyślemy go do Ciebie ubezpieczoną przesyłką.

Zamów kuriera za darmo

Jesteś właścicielem serwisu? Sprawdź naszą ofertę dla firm!