Wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy S10

Wymiana wyświetlacza w Samsungu S10 może być potrzebna w sytuacji, gdy smartfon ma problemy z prawidłowym wyświetlaniem obrazu. Objawia się to jego zniekształceniem, a nawet całkowitą utratą obrazu. Nierzadko wyświetlacz ulega też uszkodzeniu mechanicznemu, np. rozbiciu czy pęknięciu. Problemom z tym elementem często towarzyszą inne objawy, dotyczące chociażby całościowej lub częściowej utraty reakcji na dotyk.

Wybierz sposób naprawy
Wymiana szybki w Samsung S10

Koszt usługi Wymiana wyświetlacza Galaxy S S10

Wymiana wyświetlacza Galaxy S S10
1050 zł
-

Jak odbywa się wymiana wyświetlacza w Samsungu S10?

Wymiana wyświetlacza w Samsungu S10 to dość skomplikowana usługa, którą z reguły przeprowadzamy tylko w ostateczności. W przypadku wielu powierzonych nam urządzeń prace możemy bowiem ograniczyć do założenia nowej szybki, jeżeli tylko ona jest uszkodzona i wyświetlacz pozostaje nienaruszony. Z tego względu przed rozpoczęciem usługi dokładnie sprawdzamy, czy trzeba wymienić cały wyświetlacz, czy tylko zbitą szybkę. Jeżeli wymiany wymaga jedynie szybka, zakładanie nowego wyświetlacza nie będzie konieczne. W przypadku rozleglejszych uszkodzeń może się jednak okazać, że trzeba wymienić cały moduł ekranu.

Charakter uszkodzeń

Wyświetlacz w modelu Samsung Galaxy S10 może ulegać uszkodzeniom z różnych przyczyn, jednak najczęściej dochodzi do nich pod wpływem upadku telefonu. Efekty takiego upadku często ograniczają się jedynie do zbicia szybki, jednak pod jej warstwą wierzchnią występuje wiele podzespołów mocno narażonych na zniszczenie. Takie uszkodzenia nierzadko wywołują sporo problemów z prawidłowym działaniem urządzenia, włącznie z migotaniem ekranu, rozlaniem matrycy, przebarwieniami oraz niewłaściwą obsługą dotyku. Aby nasza usługa ograniczała się do wymiany zbitej szybki, wyświetlacz musi zachować swoją pełną sprawność. Nie zawsze jest to jednak możliwe, dlatego kluczowe znaczenie ma specjalistyczna diagnostyka. Długotrwałe użytkowanie telefonu ze zbitą szybką zwiększa też ryzyko uszkodzeń całego wyświetlacza w przyszłości.

Wymiana wyświetlacza w Samsungu S10 w serwisie RE-OCA

Wymiana wyświetlacza w Samsungu S10 w naszym serwisie polega na założeniu nowego panelu wyświetlacza, wraz ze sprawną szybką z dotykiem. Demontaż wszystkich komponentów urządzenia musimy przeprowadzić z dużą ostrożnością. Powierzony nam smartfon musi zostać odpowiednio wyczyszczony z resztek kleju i innych zabrudzeń. W RE-OCA dysponujemy czystym pomieszczeniem z kontrolą dostępu, dzięki czemu wszystkie prace realizujemy w dobrze przystosowanych warunkach. Po założeniu nowego wyświetlacza, Samsung Galaxy S10 prezentuje się jak nowy i działa w pełni poprawnie, co ma duże znaczenie dla utrzymania jego wartości rynkowej przy ewentualnej odsprzedaży. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę. Wszystkie usługi wykonujemy na miejscu. Zapraszamy do kontaktu z serwisem RE-OCA oraz zadawania pytań, a także zachęcamy do zamawiania naszych usług.

Wybierz sposób naprawy

W serwisie Re-Oca oferujemy Państwu 3 wygodne warianty naprawy sprzętu.

Rezerwuj termin

Rezerwacja terminu

Zarezerwuj konkretny termin wizyty w naszym salonie. Część napraw może zostać wykonana już w ciągu godziny!

Rezerwuj termin
Rezerwuj termin

Wizyta w salonie

Przyjedź do nas i zostaw swój sprzęt do naprawy. Jeśli będzie to możliwe, naprawę wykonamy na miejscu od ręki.

Sprawdź nasz adres
Rezerwuj termin

Bezpłatna wysyłka kurierem

Zamów bezpłatnego kuriera, który odbierze od Ciebie sprzęt do naprawy. Po naprawie wyślemy go do Ciebie ubezpieczoną przesyłką.

Zamów kuriera za darmo

Jesteś właścicielem serwisu? Sprawdź naszą ofertę dla firm!