Wymiana zbitej szybki wyświetlacza Apple iPhone 11

Wymiana zbitej szybki w iPhonie 11 jest jedną z najczęściej realizowanych usług w naszym serwisie. Jest to skomplikowana naprawa, które polega na zdjęciu zbitej szybki i założeniu na odseparowaną matrycę wyświetlacza nowej. Nawet telefon obudowany pancernym etui może ulec różnym uszkodzeniom, zwłaszcza w przypadku niefortunnego wypadku. W takiej sytuacji najczęstszym uszkodzeniem jest właśnie zbicie szybki, która należy do najdelikatniejszych elementów całej konstrukcji. Wymianę warto przeprowadzić w naszym specjalistycznym serwisie.

Wybierz sposób naprawy
Wymiana zbitej szybki w iPhone 11

Koszt usługi Wymiana zbitej szybki wyświetlacza iPhone 11

Wymiana zbitej szybki wyświetlacza iPhone 11
400 zł
-

Jak wygląda wymiana zbitej szybki w iPhonie 11?

Wymiana zbitej szybki w iPhonie 11 to usługa realizowana, gdy uszkodzeniu ulegnie tylko wierzchnia warstwa ekranu. Warunkiem jej realizacji jest w pełni sprawny wyświetlacz – tzn. pomimo zbicia szybki wyświetlacz działa prawidłowo: dotyk poprawnie reaguje, a na wyświetlaczu nie ma żadnych pasów, czarnych plam czy rozlań matrycy. Zbita szybka w naszym urządzeniu znacząco obniża jego estetykę, ale również utrudnia swobodne korzystanie z urządzenia. Co więcej, warto wiedzieć o tym, że posiadanie przez długi czas telefonu ze zbitą szybką może skutkować uszkodzeniem całego wyświetlacza. Matryca wyświetlacza przy kolejnym upadku może zostać już uszkodzona, a w konsekwencji konieczna będzie wymiana już całego wyświetlacza (koszt dwukrotnie wyższy niż wymiana zbitej szybki).

Wymianę warto przeprowadzić w naszym serwisie RE-OCA. Prawidłowe założenie szybki niweluje ryzyko pojawiania się różnych niedoskonałości na wyświetlaczu, w tym pęcherzyków powietrza. Podczas realizacji prac serwisowych dbamy o zachowanie sprawności warstwy dotykowej oraz starannie montujemy wszystkie elementy demontowane przed wymianą.

Charakter uszkodzeń

Niektóre wypadki związane z iPhonem 11 mogą nieść za sobą poważniejsze uszkodzenia. Poza samą szybką na zniszczenia narażone są bowiem podzespoły zlokalizowane pod warstwą wierzchnią. Dotyczy to przede wszystkim wyświetlacza, którego uszkodzenie może doprowadzić do trudności z obsługą smartfona. W przypadku wystąpienia przebarwień, migotania ekranu czy komplikacji z wykryciem dotyku konieczna będzie wymiana szybki z dotykiem lub całego wyświetlacza.

Zakres prac serwisowych

Aby wymiana zbitej szybki na nową była możliwa, musimy przeprowadzić odpowiednią diagnostykę. Wyświetlacz musi pozostawać całkowicie sprawny, co potwierdza wyświetlanie kompletnego obrazu przez matrycę. Pełną funkcjonalność musi zachowywać również warstwa dotykowa. Sama wymiana odbywa się w kilku etapach. Przeprowadzamy separację, w ramach której zbita szybka iPhone’a 11 oddzielana jest od sprawnego wyświetlacza. Wymaga to również precyzyjnego usunięcia kleju z wyświetlacza, a na samym końcu wyczyszczenia jego pozostałości i przygotowania do nałożenia nowej szyby.

Wymiana zbitej szybki w iPhonie 11 w serwisie RE-OCA

Wymiana zbitej szybki w iPhonie 11 w naszym serwisie to konkurencyjna usługa, zwłaszcza w porównaniu z założeniem całego nowego wyświetlacza w smartfonie. W RE-OCA posiadamy niezbędne do prowadzenia takich prac wyposażenie, doświadczonych pracowników oraz rozległą przestrzeń we własnej hali produkcyjnej i dedykowane czyste pomieszczenie – clean room. Po wymianie tego elementu iPhone 11 zachowuje swój oryginalny wyświetlacz, dzięki czemu telefon wygląda jak przed uszkodzeniem. Wyświetlacz zachowuje bardzo dobre odwzorowanie kolorów.

Nasza oferta

Wymiana zbitej szybki jest skomplikowanym zadaniem, dlatego dysponujemy odpowiednim sprzętem i urządzeniami, które pozwalają na wykonanie tej usługi. Bezpiecznie laminujemy nowe szyby na odseparowane wyświetlacze. Nasz serwis wyróżnia się profesjonalnym i unikalnym podejściem, ponieważ nie ograniczamy usługi do automatycznej wymiany dotyku lub jedynie wymiany całego wyświetlacza. W RE-OCA zapewniamy pełen zakres usług związanych z naprawą. Separacja, czyli demontaż zbitej szyby w modelach iPhone X, XR, XS, XS MAX, 11, 11 PRO, 11 PRO MAX, 12, 12 PRO, 12 PRO MAX, 13 MINI, 13 PRO czy13 PRO MAX, wiąże się z ryzykiem uszkodzenia warstwy dotykowej. W naszym serwisie po wykonaniu tej usługi informujemy o jej powodzeniu. Jeśli nie ma konieczności wymiany dotyku, przystępujemy do wymiany samej zbitej szyby oraz założenia nowej.

W naszym serwisie nakładanie szyb na odseparowane wyświetlacze ma miejsce w specjalnie do tego przygotowanym, czystym pomieszczeniu, z kontrolą dostępu oraz zanieczyszczeń. Dzięki temu możemy pochwalić się najwyższą jakością regenerowanych ekranów i brakiem pyłków na ich powierzchni. Ponadto, posiadamy dedykowaną maszynę współrzędnościową do automatycznego dozowania kleju na ramkę wyświetlacza, dzięki czemu zregenerowane ekrany są idealnie spasowane z ramką, nie odklejają się i nie wypadają z telefonu. W clean room bardzo starannie pozycjonujemy oraz montujemy nową szybkę. Zachęcamy do skorzystania z usług naszego serwisu.

Wybierz sposób naprawy

W serwisie Re-Oca oferujemy Państwu 3 wygodne warianty naprawy sprzętu.

Rezerwuj termin

Rezerwacja terminu

Zarezerwuj konkretny termin wizyty w naszym salonie. Część napraw może zostać wykonana już w ciągu godziny!

Rezerwuj termin
Rezerwuj termin

Wizyta w salonie

Przyjedź do nas i zostaw swój sprzęt do naprawy. Jeśli będzie to możliwe, naprawę wykonamy na miejscu od ręki.

Sprawdź nasz adres
Rezerwuj termin

Bezpłatna wysyłka kurierem

Zamów bezpłatnego kuriera, który odbierze od Ciebie sprzęt do naprawy. Po naprawie wyślemy go do Ciebie ubezpieczoną przesyłką.

Zamów kuriera za darmo

Jesteś właścicielem serwisu? Sprawdź naszą ofertę dla firm!